ENERGIZER battery alkaline INDUSTRIAL AAA/LR03; 10-Pack
KOD KRAT.:ENLR03INBL10
KOD VÝR.:7638900361063
EAN.:7638900361063
| Výrobce: | |
| Manufacturer | PHILIPS |
|---|---|
| Product family | CorePro |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8718699763435 |
| Weight | .014 kg |
| Dimensions | 82x45x45mm |
| Packaging | 4 ks |
| Others | |
| Chromaticity | 2700 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| Item category | |
| Item subcategory | LED lamps |
| Power | 4.30 W |
| přepravní rozměr cm | 8.7 cm |
| Reflector | ne |
| Transport height | 127.0 |
| Transport length | 53 |
| Transport width | 63 |
| Type/Shape | P45 |
| Cap-base | E14 |
| CRI | 80-89 |
| Dimmable | ne |
| Equivalent replacement | 40 W |
| Lamp shape | P-shape |
| Lifespan | 14100 hod |
| Luminous flux | 470.0 lm |
| type of glass/cover | Frosted |
| Volatge | 220-240 V |
| KOD | PHLEDCP4.3/WWE14/BL | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 08718699763442 | box | 11 | pcs |
| GPC | 929001345555 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 8718699763435 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:ENLR03INBL10
KOD VÝR.:7638900361063
EAN.:7638900361063
KOD KRAT.:ENLR06INBL10
KOD VÝR.:7638900361056
EAN.:7638900361056
KOD KRAT.:PHELEDTE16/840
KOD VÝR.:871951440371000
EAN.:8719514403710
KOD KRAT.:MGLG2604.9/WW/E27
KOD VÝR.:LG2604.9-E27-2700K
EAN.:4892657063400
KOD KRAT.:PHLEDGU103.5/WWCBL
KOD VÝR.:8718699774158
EAN.:8718699774158
KOD KRAT.:MOLLLX4000RM2MAT4ND
KOD VÝR.:LLLX4000RM2MAT4ND
EAN.:8596099045166
KOD KRAT.:OSEDD5/830EM
KOD VÝR.:4058075823051
EAN.:4058075823051
KOD KRAT.:PHL8/33-640
KOD VÝR.:871150070473327
EAN.:8711500704733
KOD KRAT.:PHELEDT4.5/840
KOD VÝR.:8720169308886
EAN.:8720169308886
KOD KRAT.:PHLEDH8720169230231
KOD VÝR.:8720169230231
EAN.:8720169230231
KOD KRAT.:MGLR6303.1LN-WFL/WW
KOD VÝR.:LR6303.1LN-WFL+GU10+827+V0240
EAN.:4892657099164
KOD KRAT.:MGLC200045/WW
KOD VÝR.:LC200045-OPv00-E14-2700K
EAN.:4892657100341
KOD KRAT.:PHLEDCP4.3/WWE14/BL
KOD VÝR.:8718699763435
EAN.:8718699763435
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved