MEGAMAN LED reflector PAR16 4.7W/50W GU10 2700K 390lm/35° NonDim 15Y
KOD KRAT.:MGLR6304.7LN-WFL/WW
KOD VÝR.:LR6304.7LN-WFL+GU10+827+V0240
EAN.:4892657082371
| Výrobce: | |
| Manufacturer | MEGAMAN |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4892657099164 |
| Length | 52 |
| Energy efficiency label | F |
| Dimensions | 52 x 50 mm |
| Packaging | 60 ks |
| Weight | 0.053 kg |
| Diameter | 50 |
| Others | |
| Colour | POLAR |
| Equivalent replacement | 35 W |
| Chromaticity | 2700 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| Item category | |
| Item subcategory | LED lamps |
| Lamp shape | Reflector bulb |
| Power | 3.1 W |
| přepravní rozměr cm | 6.2 cm |
| Transport height | 62 |
| Transport length | 49.0 |
| Transport width | 49.0 |
| Type/Shape | PAR16 |
| With motion sensor | ne |
| Beam angle | 36 st. |
| Cap-base | GU10 |
| CRI | 80-89 |
| Dimmable | ne |
| IP rating | IP20 |
| Lifespan | 14100 hod |
| Luminous flux | 270 lm |
| Reflector | DMX |
| type of glass/cover | čirá |
| EAN | 4892657099164 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | MGLR6303.1LN-WFL/WW | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:MGLR6304.7LN-WFL/WW
KOD VÝR.:LR6304.7LN-WFL+GU10+827+V0240
EAN.:4892657082371
KOD KRAT.:MGLG7109.6/CW/E27
KOD VÝR.:LG7109.6-E27-4000K
EAN.:4892657098860
KOD KRAT.:PHL32/840
KOD VÝR.:871150055968515
EAN.:8711500559685
KOD KRAT.:PHL22/840
KOD VÝR.:872790084050600
EAN.:8727900840506
KOD KRAT.:OSHLX64250
KOD VÝR.:4050300012407
EAN.:4050300012407
KOD KRAT.:AB3553-01289 B1
KOD VÝR.:3553-01289 B1
EAN.:8595017203329
KOD KRAT.:AB5513A-C02357 B
KOD VÝR.:5513A-C02357 B
EAN.:8595017263033
KOD KRAT.:KACYKY3C1.5
KOD VÝR.:5907802038000
EAN.:5907802038000
KOD KRAT.:MGLG221077/WW/E27
KOD VÝR.:LG221077-OPv00-E27-2700K
EAN.:4892657103410
KOD KRAT.:PHLEDG7W/WW
KOD VÝR.:871869976469200
EAN.:8718699764692
KOD KRAT.:SIP108
KOD VÝR.:P108
EAN.:8592718033156
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved