LED T5 mini 4.5W G5 CW
KOD KRAT.:PHELEDT4.5/840
KOD VÝR.:8720169308886
EAN.:8720169308886
| Výrobce: | |
| Manufacturer | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099045166 |
| Length | 1258 |
| Width | 264 |
| Packaging | 50 ks |
| Others | |
| barva těla | POLAR |
| Beam angle | 41-80 st. |
| Built-in height | 950 |
| Built-in width | 180 |
| Cap-base | ostatní |
| Direct/Indirect | Direct |
| Fixture class | I |
| Height/Depth | 60 |
| Chromaticity | 4015 K |
| Chromaticity(verbal) | Neutrální |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | Office |
| Lamp | LED výměnný zdroj/modul |
| Lamp included | DMX |
| Material housing | Metal |
| Power | 37.0 W |
| přepravní rozměr cm | 122.2 cm |
| Suitable for suspended mounting | DMX |
| Symmetrical/Asymmetrical | Symetrické |
| Transport height | 70 |
| Transport length | 1222 |
| Transport width | 250 |
| účinnost svítidla | 108.0 |
| výzbroj | LED operating device current-controlled |
| With motion sensor | ne |
| CRI | 80-89 |
| IP rating | IP20 |
| Luminous flux | 4015 lm |
| Volatge | 220-240 V |
| EAN | 8596099045166 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | MOLLLX4000RM2MAT4ND | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:PHELEDT4.5/840
KOD VÝR.:8720169308886
EAN.:8720169308886
KOD KRAT.:PHL6/33-640
KOD VÝR.:871150071583827
EAN.:8711500715838
KOD KRAT.:PHZH300KL15
KOD VÝR.:871150003659950
EAN.:8711500036599
KOD KRAT.:OSEDD5/830EM
KOD VÝR.:4058075823051
EAN.:4058075823051
KOD KRAT.:PHLEDGU103.5/WWCBL
KOD VÝR.:8718699774158
EAN.:8718699774158
KOD KRAT.:PHLEDFP4.3/827E14/BL
KOD VÝR.:8718699763152
EAN.:8718699763152
KOD KRAT.:PHLEDA13/WW/3
KOD VÝR.:871869969492002
EAN.:8718699694920
KOD KRAT.:PHLEDH8720169230231
KOD VÝR.:8720169230231
EAN.:8720169230231
KOD KRAT.:MGLG2604.9/WW/E27
KOD VÝR.:LG2604.9-E27-2700K
EAN.:4892657063400
KOD KRAT.:PHLEDCP4.3/WWE14/BL
KOD VÝR.:8718699763435
EAN.:8718699763435
KOD KRAT.:OSEDS6/830EM
KOD VÝR.:4058075823013
EAN.:4058075823013
KOD KRAT.:OSH64428OVEN
KOD VÝR.:4050300308050
EAN.:4050300308050
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved