TL Mini 6W/33-640 FAM/10X25BOX
KOD KRAT.:PHL6/33-640
KOD VÝR.:871150071583827
EAN.:8711500715838
| Výrobce: | |
| Manufacturer | PHILIPS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8718699763152 |
| Weight | .018 kg |
| Dimensions | 82x45x45mm |
| Packaging | 1.30 ks |
| Others | |
| Chromaticity | 2700 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| Item category | |
| Item subcategory | LED lamps |
| Power | 4.30 W |
| přepravní rozměr cm | 12.7 cm |
| Reflector | ne |
| Transport height | 127.0 |
| Transport length | 53 |
| Transport width | 63 |
| type of glass/cover | filament |
| Type/Shape | P45 |
| Cap-base | E14 |
| CRI | 80-89 |
| Dimmable | ne |
| Equivalent replacement | 40 W |
| Lamp shape | P-shape |
| Lifespan | 14100 hod |
| Luminous flux | 470.0 lm |
| Volatge | 220-240 V |
| KOD | PHLEDFP4.3/827E14/BL | pcs | 1 | pcs |
| GPC | 929001890455 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 08718699763169 | box | 11 | pcs |
| EAN | 8718699763152 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:PHL6/33-640
KOD VÝR.:871150071583827
EAN.:8711500715838
KOD KRAT.:PHL8/33-640
KOD VÝR.:871150070473327
EAN.:8711500704733
KOD KRAT.:MOLLLX4000RM2MAT4ND
KOD VÝR.:LLLX4000RM2MAT4ND
EAN.:8596099045166
KOD KRAT.:PHLEDCP4.3/WWE14/BL
KOD VÝR.:8718699763435
EAN.:8718699763435
KOD KRAT.:PHLEDH8720169230231
KOD VÝR.:8720169230231
EAN.:8720169230231
KOD KRAT.:PHELEDT4.5/840
KOD VÝR.:8720169308886
EAN.:8720169308886
KOD KRAT.:MGLG2604.9/WW/E27
KOD VÝR.:LG2604.9-E27-2700K
EAN.:4892657063400
KOD KRAT.:PHLEDGU103.5/WWCBL
KOD VÝR.:8718699774158
EAN.:8718699774158
KOD KRAT.:OSEDD5/830EM
KOD VÝR.:4058075823051
EAN.:4058075823051
KOD KRAT.:DELXTS34-1
KOD VÝR.:XTS34-1
EAN.:6410014507251
KOD KRAT.:OSEST5HEHF7840
KOD VÝR.:4099854029462
EAN.:4099854029462
KOD KRAT.:OS4099854054785
KOD VÝR.:4099854054785
EAN.:4099854054785
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved