TL Mini 13W/33-640 FAM/10X25BOX
KOD KRAT.:PHL13/33-640
KOD VÝR.:871150070475727
EAN.:8711500704757
| Výrobce: | |
| Product family | STANDARD MINI |
|---|---|
| Manufacturer | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8711500704733 |
| Dimensions | 302x16x16mm |
| Packaging | 25 ks |
| Weight | 0.034792 kg |
| Diameter | 16.0 |
| Energy efficiency label | A |
| Others | |
| Colour | POLAR |
| Emergency gear | ne |
| Chromaticity | 4100 K |
| Chromaticity(verbal) | Neutrální |
| Item category | |
| Item subcategory | Fluorescent tubes |
| Lamp shape | T5 |
| Luminous flux | 410 lm |
| přepravní rozměr cm | 28.8 cm |
| Reflector | ne |
| Transport height | 20 |
| Transport length | 330.0 |
| Transport width | 34 |
| Tube diameter | 16.0 |
| Type/Shape | T5 |
| Cap-base | G5 |
| CRI | 60-69 (class 2B) |
| Lifespan | 10000.00 hod |
| Power | 8.0 W |
| EOC | 871150070473327 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 8711500718433 | pck | 4 | pcs |
| EAN | 8711500718440 | box | 11 | pcs |
| EAN | 8711500894700 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 8711500626950 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | PHL8/33-640 | pcs | 1 | pcs |
| GPC | 928001003318 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 08711500262080 | box | 11 | pcs |
| EAN | 08711500894724 | box | 11 | pcs |
| EAN | 8711500704733 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 08711500718433 | pck | 4 | pcs |
| EAN | 08711500718440 | box | 11 | pcs |
KOD KRAT.:PHL13/33-640
KOD VÝR.:871150070475727
EAN.:8711500704757
KOD KRAT.:PHL22/840
KOD VÝR.:872790084050600
EAN.:8727900840506
KOD KRAT.:TESZKL60
KOD VÝR.:40003177
EAN.:8595557035527
KOD KRAT.:OSH66733PRO
KOD VÝR.:4008321208668
EAN.:4008321208668
KOD KRAT.:PHELEDT6/840
KOD VÝR.:872016919409000
EAN.:8720169194090
KOD KRAT.:MGLG2604.9/WW/E27
KOD VÝR.:LG2604.9-E27-2700K
EAN.:4892657063400
KOD KRAT.:OSHLX64634
KOD VÝR.:4050300006819
EAN.:4050300006819
KOD KRAT.:DR10/B6
KOD VÝR.:50536221
EAN.:4043752174793
KOD KRAT.:NAZT40DIG
KOD VÝR.:368010000
EAN.:8595209900944
KOD KRAT.:DR13/B6
KOD VÝR.:50536207
EAN.:4043752174694
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved