TL Mini 13W/33-640 FAM/10X25BOX
KOD KRAT.:PHL13/33-640
KOD VÝR.:871150070475727
EAN.:8711500704757
| Výrobce: | |
| Manufacturer | OSRAM |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4050300012407 |
| Weight | 0.0058 kg |
| Length | 31.0 |
| Diameter | 9 |
| Packaging | 40 ks |
| Others | |
| Colour | Transparent |
| Item category | |
| Item subcategory | Halogen |
| Lifespan | 100 hod |
| Luminous flux | 460 lm |
| přepravní rozměr cm | 907 cm |
| Reflector | ne |
| Transport height | 70 |
| Transport length | 25 |
| Transport width | 23 |
| Type/Shape | G4 |
| Volatge | 6 V |
| Cap-base | G4 |
| CRI | 100 |
| Dimmable | 1-10 V |
| Lamp shape | kapsle |
| Power | 20 W |
| type of glass/cover | Transparent |
| EAN | 4050300012407 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | OSHLX64250 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 4050300890999 | pck | 4 | pcs |
KOD KRAT.:PHL13/33-640
KOD VÝR.:871150070475727
EAN.:8711500704757
KOD KRAT.:PHL32/840
KOD VÝR.:871150055968515
EAN.:8711500559685
KOD KRAT.:OSHLX64634
KOD VÝR.:4050300006819
EAN.:4050300006819
KOD KRAT.:MGLR6303.1LN-WFL/WW
KOD VÝR.:LR6303.1LN-WFL+GU10+827+V0240
EAN.:4892657099164
KOD KRAT.:MGLG200133/CW/E27
KOD VÝR.:LG200133-OPv00-E27-4000K
EAN.:4892657098723
KOD KRAT.:PHLEDTF2.1W/827/BL
KOD VÝR.:871869978333402
EAN.:8718699783334
KOD KRAT.:DRH399/395BL1
KOD VÝR.:509367779
EAN.:5000394068285
KOD KRAT.:MGLG200133/WW/E27
KOD VÝR.:LG200133-OPv00-E27-2700K
EAN.:4892657098716
KOD KRAT.:MGLG7109.6/CW/E27
KOD VÝR.:LG7109.6-E27-4000K
EAN.:4892657098860
KOD KRAT.:MGLG6104CS/WW/E27
KOD VÝR.:LG6104CS-E27-2700K
EAN.:4892657052442
KOD KRAT.:OSH64447PRO
KOD VÝR.:4050300785400
EAN.:4050300785400
KOD KRAT.:PHIHDIMSWITCHV2
KOD VÝR.:871951427461700
EAN.:8719514274617
KOD KRAT.:PHEMEGU105.593036D
KOD VÝR.:871869670769200
EAN.:8718696707692
KOD KRAT.:MOEPS4000RM4BB50/44N
KOD VÝR.:EPS4000RM4BB50/44/ND
EAN.:8596099105983
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved