TL-E 22W/840 1CT/12
KOD KRAT.:PHL22/840
KOD VÝR.:872790084050600
EAN.:8727900840506
| Výrobce: | |
| Product family | STANDARD MINI |
|---|---|
| Manufacturer | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8711500704757 |
| Weight | 0.0568 kg |
| Dimensions | 531x16x16mm |
| Packaging | 25 ks |
| Diameter | 16.0 |
| Energy efficiency label | A |
| Others | |
| Colour | bílá |
| Emergency gear | ne |
| Chromaticity | 4100 K |
| Chromaticity(verbal) | Neutrální |
| Item category | |
| Item subcategory | Fluorescent tubes |
| Lamp shape | T5 |
| Luminous flux | 930 lm |
| přepravní rozměr cm | 53.3 cm |
| Reflector | ne |
| Transport height | 18 |
| Transport length | 525 |
| Transport width | 18 |
| Tube diameter | 16.0 |
| Type/Shape | T5 |
| Cap-base | G5 |
| CRI | 60-69 |
| Lifespan | 8000 hod |
| Power | 13.00 W |
| EAN | 8711500718501 | pck | 4 | pcs |
| EAN | 8711500718518 | box | 11 | pcs |
| EOC | 871150070475727 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | PHL13/33-640 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 08711500718501 | pck | 4 | pcs |
| EAN | 08711500718518 | box | 11 | pcs |
| EAN | 8711500704757 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 8711500894854 | pcs | 1 | pcs |
| GPC | 928001503340 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 08711500894861 | box | 11 | pcs |
KOD KRAT.:PHL22/840
KOD VÝR.:872790084050600
EAN.:8727900840506
KOD KRAT.:PHL8/33-640
KOD VÝR.:871150070473327
EAN.:8711500704733
KOD KRAT.:AB3553-01289 B1
KOD VÝR.:3553-01289 B1
EAN.:8595017203329
KOD KRAT.:AB5512C-2349 B1
KOD VÝR.:5512C-2349 B1
EAN.:8595017219276
KOD KRAT.:TESZ3566
KOD VÝR.:40003566
EAN.:8595557035466
KOD KRAT.:PHELEDT6/840
KOD VÝR.:872016919409000
EAN.:8720169194090
KOD KRAT.:OSH66725OVEN
KOD VÝR.:4008321703552
EAN.:4008321703552
KOD KRAT.:PHZIR250KL
KOD VÝR.:871150057523425
EAN.:8711500575234
KOD KRAT.:TESZKL100
KOD VÝR.:40003559
EAN.:8595557035114
KOD KRAT.:PHL32/840
KOD VÝR.:871150055968515
EAN.:8711500559685
KOD KRAT.:OSHLX64642
KOD VÝR.:4050300012025
EAN.:4050300012025
KOD KRAT.:AB3553-05289 B1
KOD VÝR.:3553-05289 B1
EAN.:8595017203992
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved