TL Mini 13W/33-640 FAM/10X25BOX
KOD KRAT.:PHL13/33-640
KOD VÝR.:871150070475727
EAN.:8711500704757
| Výrobce: | |
| Manufacturer | OSRAM |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4050300012025 |
| Weight | 0.008 kg |
| Diameter | 11.50 |
| Packaging | 40 ks |
| Length | 50 |
| Others | |
| Cap-base | G6.35 |
| Colour | Transparent |
| Item category | |
| Item subcategory | Halogen |
| Lifespan | 300.0 hod |
| přepravní rozměr cm | 5 cm |
| Reflector | ne |
| Transport height | 50 |
| Transport length | 12.0 |
| Transport width | 12.0 |
| CRI | 100 |
| Dimmable | DMX |
| Lamp shape | kapsle |
| Luminous flux | 5000 lm |
| Power | 4772 W |
| type of glass/cover | Transparent |
| Volatge | 24.0 V |
| EAN | 4050300012025 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | OSHLX64642 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 4050300992129 | pck | 4 | pcs |
KOD KRAT.:PHL13/33-640
KOD VÝR.:871150070475727
EAN.:8711500704757
KOD KRAT.:PHIHDIMSWITCHV2
KOD VÝR.:871951427461700
EAN.:8719514274617
KOD KRAT.:MGLG200133/CW/E27
KOD VÝR.:LG200133-OPv00-E27-4000K
EAN.:4892657098723
KOD KRAT.:MGLG6104CS/WW/E27
KOD VÝR.:LG6104CS-E27-2700K
EAN.:4892657052442
KOD KRAT.:OSH66748PRO
KOD VÝR.:4008321945334
EAN.:4008321945334
KOD KRAT.:MGLG200133/WW/E27
KOD VÝR.:LG200133-OPv00-E27-2700K
EAN.:4892657098716
KOD KRAT.:MGLG268155-OPv00/830
KOD VÝR.:LG268155-OPv00
EAN.:4892657114980
KOD KRAT.:PHI8720169173828
KOD VÝR.:8720169173828
EAN.:8720169173828
KOD KRAT.:PHLEDTF2.1W/827/BL
KOD VÝR.:871869978333402
EAN.:8718699783334
KOD KRAT.:TESZKL100
KOD VÝR.:40003559
EAN.:8595557035114
KOD KRAT.:OSH66733PRO
KOD VÝR.:4008321208668
EAN.:4008321208668
KOD KRAT.:DRH399/395BL1
KOD VÝR.:509367779
EAN.:5000394068285
KOD KRAT.:MOWND/1W/C/1/M/X/WT
KOD VÝR.:OZN/WND/1W/C/1/M/X/WT
EAN.:5902869542194
KOD KRAT.:HTRPV15C
KOD VÝR.:V205
EAN.:8595614703956
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved