TL Mini 13W/33-640 FAM/10X25BOX
KOD KRAT.:PHL13/33-640
KOD VÝR.:871150070475727
EAN.:8711500704757
| Výrobce: | |
| Manufacturer | OSRAM |
|---|---|
| Product family | HALOLINE |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4008321977670 |
| Length | 114.20 |
| Packaging | 20 ks |
| Diameter | 12.0 |
| Others | |
| Colour | Clear |
| Chromaticity | 2900 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| Item category | |
| Item subcategory | Halogen |
| Lamp shape | T4 |
| Luminous flux | 2220 lm |
| přepravní rozměr cm | 12.6 cm |
| Reflector | ne |
| Transport height | 21 |
| Transport length | 126 |
| Transport width | 18 |
| UV- Filter | ne |
| Cap-base | R7s |
| CRI | 100 |
| Dimmable | 1-10 V |
| Lifespan | 2000 hod |
| Power | 120 W |
| type of glass/cover | Clear |
| Volatge | 220-240 V |
| EAN | 4008321928115 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 4008321952646 | box | 11 | pcs |
| KOD | OSH64696ECO | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 4008321977670 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 4008321977687 | box | 11 | pcs |
KOD KRAT.:PHL13/33-640
KOD VÝR.:871150070475727
EAN.:8711500704757
KOD KRAT.:PHL22/840
KOD VÝR.:872790084050600
EAN.:8727900840506
KOD KRAT.:OSHLX64627
KOD VÝR.:4050300006802
EAN.:4050300006802
KOD KRAT.:PHL8/33-640
KOD VÝR.:871150070473327
EAN.:8711500704733
KOD KRAT.:TOZIM100/E27
KOD VÝR.:902761697
EAN.:8714101017851
KOD KRAT.:OSLST151
KOD VÝR.:4050300854083
EAN.:4050300854083
KOD KRAT.:PHL18/10
KOD VÝR.:871150026325440
EAN.:8711500263254
KOD KRAT.:OSH66748PRO
KOD VÝR.:4008321945334
EAN.:4008321945334
KOD KRAT.:OSH66733PRO
KOD VÝR.:4008321208668
EAN.:4008321208668
KOD KRAT.:OSVNAVT400S4Y
KOD VÝR.:4050300281179
EAN.:4050300281179
KOD KRAT.:PHL32/840
KOD VÝR.:871150055968515
EAN.:8711500559685
KOD KRAT.:OSHLX64642
KOD VÝR.:4050300012025
EAN.:4050300012025
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved