PHILIPS LED chandeliers.filam. P45 2W/25W E27 2700K 250lm NonDim 15Y BL
KOD KRAT.:PHLEDFP2/827/E27/BL
KOD VÝR.:8718699763299
EAN.:8718699763299
| Výrobce: | |
| Manufacturer | PHILIPS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8718699783334 |
| Weight | .012 kg |
| Energy efficiency label | E |
| Dimensions | 90x25x25mm |
| Packaging | 4 ks |
| Others | |
| Chromaticity | 2700 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| Item category | |
| Item subcategory | LED lamps |
| Power | 2.1 W |
| přepravní rozměr cm | 12.7 cm |
| Reflector | ne |
| Transport width | 63 |
| type of glass/cover | filament |
| Type/Shape | T25 |
| Cap-base | E14 |
| CRI | 80-89 |
| Dimmable | ne |
| Equivalent replacement | 25 W |
| Lamp shape | trubková žárovka |
| Lifespan | 15000 hod |
| Luminous flux | 250 lm |
| Volatge | 220-240 V |
| EOC | 871869978333400 | pcs | 1 | pcs |
| GPC | 929001949055 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 8718699783334 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | PHLEDTF2.1W/827/BL | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 08718699783341 | box | 11 | pcs |
| GPC | 929001949028 | pcs | 1 | pcs |
| EOC | 871869978333402 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 08719514386532 | box | 11 | pcs |
KOD KRAT.:PHLEDFP2/827/E27/BL
KOD VÝR.:8718699763299
EAN.:8718699763299
KOD KRAT.:OSHLX64642
KOD VÝR.:4050300012025
EAN.:4050300012025
KOD KRAT.:DRH399/395BL1
KOD VÝR.:509367779
EAN.:5000394068285
KOD KRAT.:PHL8/33-640
KOD VÝR.:871150070473327
EAN.:8711500704733
KOD KRAT.:OSLST151
KOD VÝR.:4050300854083
EAN.:4050300854083
KOD KRAT.:OSH66733PRO
KOD VÝR.:4008321208668
EAN.:4008321208668
KOD KRAT.:PHIHDIMSWITCHV2
KOD VÝR.:871951427461700
EAN.:8719514274617
KOD KRAT.:PHLEDMR164.4/WW
KOD VÝR.:8719514307629
EAN.:8719514307629
KOD KRAT.:MGLG6104CS/WW/E27
KOD VÝR.:LG6104CS-E27-2700K
EAN.:4892657052442
KOD KRAT.:PHLEDMR112.3/WW/BL
KOD VÝR.:8718699774059
EAN.:8718699774059
KOD KRAT.:OSEDS6/830EM
KOD VÝR.:4058075823013
EAN.:4058075823013
KOD KRAT.:PHL13/33-640
KOD VÝR.:871150070475727
EAN.:8711500704757
KOD KRAT.:KCHNP01315
KOD VÝR.:HNP01315
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved