HILIPS LED filam.t-lamp T25 4.5W/40W E14 2700K 470lm NonDim 15Y BL
KOD KRAT.:PHLEDTF4.5W/827/BL
KOD VÝR.:871869978335802
EAN.:8718699783358
| Výrobce: | |
| Manufacturer | TOPLUX |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8714101017851 |
| Packaging | 100 ks |
| Weight | 0.041 kg |
| Diameter | 60 |
| Others | |
| Colour | Frosted |
| Item category | |
| Item subcategory | Incandescent bulbs |
| přepravní rozměr cm | 9.4 cm |
| Reflector | ne |
| Transport height | 94.0 |
| Transport length | 55 |
| Transport width | 55 |
| Type/Shape | A60 |
| Cap-base | E27 |
| Dimmable | 1-10 V |
| Lamp shape | Klasická žárovka |
| Lifespan | 2000 hod |
| Luminous flux | 920 lm |
| Power | 100 W |
| type of glass/cover | Frosted |
| Volatge | 220-240 V |
| EAN | 8714101019183 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | TOZIM100/E27 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 8714101017851 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:PHLEDTF4.5W/827/BL
KOD VÝR.:871869978335802
EAN.:8718699783358
KOD KRAT.:TESZ3565
KOD VÝR.:40003565
EAN.:8595557035657
KOD KRAT.:PHL13/33-640
KOD VÝR.:871150070475727
EAN.:8711500704757
KOD KRAT.:PHLEDFP2/827/E27F
KOD VÝR.:871869670645900
EAN.:8718696706459
KOD KRAT.:OSHLX64627
KOD VÝR.:4050300006802
EAN.:4050300006802
KOD KRAT.:PHI17389/30/PN
KOD VÝR.:8718696165911
EAN.:8718696165911
KOD KRAT.:PHIH8719514440999
KOD VÝR.:871951444099900
EAN.:8719514440999
KOD KRAT.:EE-AB135113400
KOD VÝR.:1351-13400
EAN.:8594160490112
KOD KRAT.:TESZ3530
KOD VÝR.:4000186
EAN.:8595557031864
KOD KRAT.:TESZ3566
KOD VÝR.:40003566
EAN.:8595557035466
KOD KRAT.:OSH64696ECO
KOD VÝR.:4008321977670
EAN.:4008321977670
KOD KRAT.:PHLEDFA8.5W/827
KOD VÝR.:871951434712000
EAN.:8719514347120
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved