OSRAM halogen lamp. HLX64627 100W 12V GZ6.35 special
KOD KRAT.:OSHLX64627
KOD VÝR.:4050300006802
EAN.:4050300006802
| přepravní rozměr cm | 19.1 cm |
|---|---|
| Product family | Serres |
| Lamp | Klasická žárovka |
| Fixture class | II |
| Lamp included | ne |
| Emergency gear | ne |
| Switch | ne |
| With motion sensor | ne |
| EAN | 8718696165911 |
| Dimensions | xxmm |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | Consumer/Design fixtures |
| Manufacturer | PHILIPS |
| Cap-base | E27 |
| Volatge | 220-240 V |
| Colour | černá |
| IP rating | IP44 |
| Weight | 0.385 kg |
| GPC | 915005554201 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | PHI17389/30/PN | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 08718696234945 | box | 11 | pcs |
| EAN | 8718696165911 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:OSHLX64627
KOD VÝR.:4050300006802
EAN.:4050300006802
KOD KRAT.:OSH64696ECO
KOD VÝR.:4008321977670
EAN.:4008321977670
KOD KRAT.:TOZIM100/E27
KOD VÝR.:902761697
EAN.:8714101017851
KOD KRAT.:PHLEDTF4.5W/827/BL
KOD VÝR.:871869978335802
EAN.:8718699783358
KOD KRAT.:PHLEDFA8.5W/827
KOD VÝR.:871951434712000
EAN.:8719514347120
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved