Serres wall lantern black 1x42W 230V
KOD KRAT.:PHI17389/30/PN
KOD VÝR.:8718696165911
EAN.:8718696165911
| Výrobce: | |
| Manufacturer | PHILIPS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8718699783358 |
| Weight | .012 kg |
| Energy efficiency label | F |
| Dimensions | 90x25x25mm |
| Packaging | 1.30 ks |
| Others | |
| Chromaticity | 2700 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| Item category | |
| Item subcategory | LED lamps |
| přepravní rozměr cm | 12.7 cm |
| Reflector | ne |
| type of glass/cover | filament |
| Type/Shape | T25 |
| Cap-base | E14 |
| CRI | 80-89 |
| Dimmable | ne |
| Equivalent replacement | 40 W |
| Lamp shape | trubková žárovka |
| Lifespan | 15000 hod |
| Luminous flux | 470.0 lm |
| Power | 4.5 W |
| Volatge | 220-240 V |
| EOC | 871869978335800 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 08719514386556 | box | 11 | pcs |
| KOD | PHLEDTF4.5W/827/BL | pcs | 1 | pcs |
| GPC | 929001956755 | pcs | 1 | pcs |
| EOC | 871869978335802 | pcs | 1 | pcs |
| GPC | 929001956728 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 8718699783358 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 08718699783365 | box | 11 | pcs |
KOD KRAT.:PHI17389/30/PN
KOD VÝR.:8718696165911
EAN.:8718696165911
KOD KRAT.:BEP0317
KOD VÝR.:1902030700
EAN.:8595025302328
KOD KRAT.:BEP1415
KOD VÝR.:1902140500
EAN.:8595025301512
KOD KRAT.:OSH66740OVEN
KOD VÝR.:4008321703576
EAN.:4008321703576
KOD KRAT.:BEP0115
KOD VÝR.:1901010500
EAN.:8595025302137
KOD KRAT.:BEP0310
KOD VÝR.:1902031000
EAN.:8595025301031
KOD KRAT.:PHLEDFA8.5W/827
KOD VÝR.:871951434712000
EAN.:8719514347120
KOD KRAT.:PHI15386/30/16
KOD VÝR.:8718291443506
EAN.:8718291443506
KOD KRAT.:OSHLX64627
KOD VÝR.:4050300006802
EAN.:4050300006802
KOD KRAT.:PHLEDTF2.1W/827/BL
KOD VÝR.:871869978333402
EAN.:8718699783334
KOD KRAT.:BEP1315
KOD VÝR.:1902130500
EAN.:8595025301468
KOD KRAT.:BEP0315
KOD VÝR.:1902030500
EAN.:8595025301055
KOD KRAT.:PHLEDTF4.5W/827/BL
KOD VÝR.:871869978335802
EAN.:8718699783358
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved