| Výrobce: | |
| Manufacturer | PHILIPS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8718699773977 |
| Weight | .058 kg |
| Dimensions | 45x50,5x50,5mm |
| Packaging | 1.30 ks |
| Others | |
| Chromaticity | 2700 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| Item category | |
| Item subcategory | LED lamps |
| přepravní rozměr cm | 11.2 cm |
| Transport height | 127 |
| Transport length | 53 |
| Transport width | 63 |
| Type/Shape | MR16 |
| Beam angle | 36 st. |
| Cap-base | GU5.3 |
| CRI | 80-89 |
| Dimmable | ne |
| Equivalent replacement | 50 W |
| Lamp shape | reflektor |
| Lifespan | 15000 hod |
| Luminous flux | 621 lm |
| Power | 7 W |
| Reflector | ano |
| type of glass/cover | čirá |
| Volatge | 12.0 V |
KOD KRAT.:AB3553-01289 B1
KOD VÝR.:3553-01289 B1
EAN.:8595017203329
KOD KRAT.:AB3553-05289 B1
KOD VÝR.:3553-05289 B1
EAN.:8595017203992
KOD KRAT.:OSH64427SAX
KOD VÝR.:4058075094239
EAN.:4058075094239
KOD KRAT.:OSH64440SAX
KOD VÝR.:4058075094277
EAN.:4058075094277
KOD KRAT.:DK-AB1332146
KOD VÝR.:1332-146
EAN.:8595108200275
KOD KRAT.:EE-AB1254030
KOD VÝR.:1254-030
EAN.:8595108205706
KOD KRAT.:DR10/B6
KOD VÝR.:50536221
EAN.:4043752174793
KOD KRAT.:PHLEDCPDS5/840
KOD VÝR.:872016928660300
EAN.:8720169286603
KOD KRAT.:PHLEDGU5.37/WW/BL
KOD VÝR.:8718699773977
EAN.:8718699773977
KOD KRAT.:MDSBC19.0/9.5
KOD VÝR.:RCACS 19/9,5-1000
EAN.:8591120048567
KOD KRAT.:PHLEDH8720169392427
KOD VÝR.:8720169392427
EAN.:8720169392427
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved