NIL shrink tube 19.0mm (includes 9.5mm) black Code:RCACS 19/9.5-1000
KOD KRAT.:MDSBC19.0/9.5
KOD VÝR.:RCACS 19/9,5-1000
EAN.:8591120048567
| Výrobce: | |
| Manufacturer | MEGAMAN |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4892657101607 |
| Others | |
| Equivalent replacement | 65 W |
| Chromaticity | 4015 K |
| Chromaticity(verbal) | Neutrální |
| Item category | |
| Item subcategory | LED lamps |
| Type/Shape | PAR16 |
| Beam angle | 35 st. |
| Cap-base | GU10 |
| Dimmable | ano |
| Lifespan | 25000 hod |
| Luminous flux | 500.0 lm |
| Reflector | ano |
KOD KRAT.:MDSBC19.0/9.5
KOD VÝR.:RCACS 19/9,5-1000
EAN.:8591120048567
KOD KRAT.:PHLEDH8720169392427
KOD VÝR.:8720169392427
EAN.:8720169392427
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved