DURACELL batteries for hearing aids DA 10 Activair 6 pcs
KOD KRAT.:DR10/B6
KOD VÝR.:50536221
EAN.:4043752174793
| Výrobce: | |
| Product family | STARLITE |
|---|---|
| Manufacturer | OSRAM |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075094239 |
| Packaging | 40 ks |
| Length | 44.0 |
| Diameter | 12.0 |
| Others | |
| Chromaticity | 2800 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| Item category | |
| Item subcategory | Halogen |
| Lamp shape | T3.5 |
| přepravní rozměr cm | 907 cm |
| Reflector | ne |
| Transport height | 70 |
| Transport length | 25 |
| Transport width | 23 |
| UV- Filter | DMX |
| Cap-base | GY6.35 |
| Lifespan | 2000 hod |
| Luminous flux | 300.0 lm |
| Power | 20 W |
| Volatge | 12.0 V |
| EAN | 4058075094246 | box | 11 | pcs |
| EAN | 4058075094239 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | OSH64427SAX | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:DR10/B6
KOD VÝR.:50536221
EAN.:4043752174793
KOD KRAT.:VA2003SLBL4
KOD VÝR.:2003
EAN.:4008496676187
KOD KRAT.:PALR6PPBL4
KOD VÝR.:BPP2400
EAN.:5410853038948
KOD KRAT.:PALR03PPBL4
KOD VÝR.:BPP1500
EAN.:5410853039006
KOD KRAT.:GPLR14S2SH
KOD VÝR.:1013302001
EAN.:4891199217814
KOD KRAT.:NAZR5040
KOD VÝR.:352002000
EAN.:8595209904058
KOD KRAT.:DK-AB1332146
KOD VÝR.:1332-146
EAN.:8595108200275
KOD KRAT.:PHLEDGU5.37/WW/BL
KOD VÝR.:8718699773977
EAN.:8718699773977
KOD KRAT.:VA2006SLBL4
KOD VÝR.:2006
EAN.:4008496556267
KOD KRAT.:KKKU68-45_KA
KOD VÝR.:KU 68-45_KA
EAN.:8595568936233
KOD KRAT.:WG2273-204
KOD VÝR.:2273-0204-22730204
EAN.:4050821027867
KOD KRAT.:EBZS16
KOD VÝR.:I 142 706
EAN.:8594031135654
KOD KRAT.:PHVCDMTC70/842
KOD VÝR.:871150021275715
EAN.:8711500212757
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved