PHILIPS LED candleLED CorePro B35 5W/40W E14 2700K 470lm NonDim 15Y opal
KOD KRAT.:PHLEDCPB5/827F
KOD VÝR.:871951431250000
EAN.:8719514312500
| Výrobce: | |
| Manufacturer | PHILIPS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8719514309364 |
| Weight | .024 kg |
| Dimensions | xxmm |
| Packaging | 12.0 ks |
| Others | |
| Chromaticity | 2700 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| Item category | |
| Item subcategory | LED lamps |
| Lamp shape | Candle |
| přepravní rozměr cm | 11.7 cm |
| Reflector | ne |
| Type/Shape | B35 |
| Cap-base | E14 |
| CRI | 80-89 |
| Dimmable | ne |
| Equivalent replacement | 40 W |
| Lifespan | 14100 hod |
| Luminous flux | 470.00 lm |
| Power | 5 W |
| type of glass/cover | Frosted |
| Volatge | 220-240 V |
| EAN | 08719514309371 | box | 11 | pcs |
| GPC | 929003541118 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | PHLEDB5/WWF/E14 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 08720169165113 | box | 11 | pcs |
| EAN | 8719514309364 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:PHLEDCPB5/827F
KOD VÝR.:871951431250000
EAN.:8719514312500
KOD KRAT.:OS4099854049347
KOD VÝR.:4099854049347
EAN.:4099854049347
KOD KRAT.:MGLC206078/WW/E14
KOD VÝR.:LC206077-OPv00-E14-2700K
EAN.:4892657099201
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved