OSRAM halogen lamp. HLX64627 100W 12V GZ6.35 special
KOD KRAT.:OSHLX64627
KOD VÝR.:4050300006802
EAN.:4050300006802
| Výrobce: | |
| Manufacturer | OSRAM |
|---|---|
| Product family | HALOLINE |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4008321977670 |
| Length | 114.20 |
| Packaging | 20 ks |
| Diameter | 12.0 |
| Others | |
| Colour | Transparent |
| Chromaticity | 2900 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| Item category | |
| Item subcategory | Halogen |
| Lamp shape | T4 |
| Luminous flux | 2440 lm |
| přepravní rozměr cm | 12.6 cm |
| Reflector | ne |
| Transport height | 21 |
| Transport length | 126.0 |
| Transport width | 18 |
| UV- Filter | ne |
| Cap-base | R7s |
| CRI | 100 |
| Dimmable | DMX |
| Lifespan | 2000 hod |
| Power | 120 W |
| type of glass/cover | Transparent |
| Volatge | 220-240 V |
| KOD | OSH64696ECO | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 4008321928115 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 4008321952646 | box | 11 | pcs |
| EAN | 4008321977670 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 4008321977687 | box | 11 | pcs |
KOD KRAT.:OSHLX64627
KOD VÝR.:4050300006802
EAN.:4050300006802
KOD KRAT.:PHL22/840
KOD VÝR.:872790084050600
EAN.:8727900840506
KOD KRAT.:PHL13/33-640
KOD VÝR.:871150070475727
EAN.:8711500704757
KOD KRAT.:PHL32/840
KOD VÝR.:871150055968515
EAN.:8711500559685
KOD KRAT.:PHLEDG7W/WW
KOD VÝR.:871869976469200
EAN.:8718699764692
KOD KRAT.:DRH399/395BL1
KOD VÝR.:509367779
EAN.:5000394068285
KOD KRAT.:OSH66733PRO
KOD VÝR.:4008321208668
EAN.:4008321208668
KOD KRAT.:PHL18/10
KOD VÝR.:871150026325440
EAN.:8711500263254
KOD KRAT.:TOZIM100/E27
KOD VÝR.:902761697
EAN.:8714101017851
KOD KRAT.:PHLEDTF4.5W/827/BL
KOD VÝR.:871869978335802
EAN.:8718699783358
KOD KRAT.:PHLEDTF2.1W/827/BL
KOD VÝR.:871869978333402
EAN.:8718699783334
KOD KRAT.:TESZ3525
KOD VÝR.:40003564
EAN.:8595557035251
KOD KRAT.:SP11091001
KOD VÝR.:11091001
EAN.:4013902153558
KOD KRAT.:OSL32/840C
KOD VÝR.:4008321581143
EAN.:4008321581143
KOD KRAT.:BEP14131
KOD VÝR.:1902340301
EAN.:8592920055472
KOD KRAT.:MOEY1SE/ST
KOD VÝR.:OZAWEY1SE/ST
EAN.:5902448911410
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved