LEDVANCE LED tube SubstiTUBE PRO HF T8 0.6m 7.5W/18W G13 1100lm/865 75Y
KOD KRAT.:OSEST8PROHF7.5865
KOD VÝR.:4099854026096
EAN.:4099854026096
| Výrobce: | |
| Product family | SubstiTUBE |
|---|---|
| Manufacturer | OSRAM |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075545113 |
| Length | 603.00 |
| Diameter | 27.80 |
| Packaging | 10 ks |
| Energy efficiency label | D |
| Others | |
| Beam angle | 320.0 st. |
| Colour | POLAR |
| Equivalent replacement | 18 W |
| Chromaticity | 3941 K |
| Chromaticity(verbal) | Studená |
| Item category | |
| Item subcategory | LED lamps |
| Lamp shape | T8 |
| Lifespan | 60000 hod |
| přepravní rozměr cm | 61.0 cm |
| Reflector | ne |
| Transport height | 31.0 |
| Transport length | 610.00 |
| Transport width | 31.0 |
| Type/Shape | T8 |
| Volatge | 20 V |
| Cap-base | 2G13 |
| CRI | 80-89 |
| Dimmable | ne |
| IP rating | IP20 |
| Lamp | Zářivka T8 |
| Luminous flux | 1100 lm |
| type of glass/cover | Frosted |
| EAN | 4058075545113 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 4058075545120 | box | 11 | pcs |
| KOD | OSEST8APHF/7.5/865 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:OSEST8PROHF7.5865
KOD VÝR.:4099854026096
EAN.:4099854026096
KOD KRAT.:OSEST5HEAC/16/8428K1
KOD VÝR.:4058075692749
EAN.:4058075692749
KOD KRAT.:OSEST8PEM/18.8/840K2
KOD VÝR.:4058075692459
EAN.:4058075692459
KOD KRAT.:OSEST8VALUOEM20865
KOD VÝR.:4099854038525
EAN.:4099854038525
KOD KRAT.:OSEST5HOAC/37/8480K1
KOD VÝR.:4058075692688
EAN.:4058075692688
KOD KRAT.:OSEST5HOAC/26/8449K1
KOD VÝR.:4058075692701
EAN.:4058075692701
KOD KRAT.:OSEST8PUEM/14.3/84K1
KOD VÝR.:4058075692374
EAN.:4058075692374
KOD KRAT.:OSEST8PUEM/14.3/84K2
KOD VÝR.:4058075692404
EAN.:4058075692404
KOD KRAT.:OSEST5HOAC/26/8454K1
KOD VÝR.:4058075692695
EAN.:4058075692695
KOD KRAT.:OSEST8PROEM5.1840
KOD VÝR.:4099854037351
EAN.:4099854037351
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved