LED TUBE T8 EM VALUE 1200 mm 20W 865
KOD KRAT.:OS4099854434822
KOD VÝR.:4099854434822
EAN.:4099854434822
| Výrobce: | |
| Manufacturer | LEDVANCE |
|---|---|
| Product family | SubstiTUBE Value |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854038525 |
| Packaging | 10 ks |
| Others | |
| Equivalent replacement | 36 W |
| Chromaticity | 3941 K |
| Chromaticity(verbal) | Studená |
| Item category | |
| Item subcategory | LED lamps |
| přepravní rozměr cm | 130.5 cm |
| Reflector | ne |
| Transport height | 29 |
| Transport length | 1305 |
| Type/Shape | T8 |
| Cap-base | 2G13 |
| Lamp | Zářivka T8 |
| Lifespan | 30000.00 hod |
| Luminous flux | 2400 lm |
| EAN | 4099854038525 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 4099854038532 | box | 11 | pcs |
| KOD | OSEST8VALUOEM20865 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:OS4099854434822
KOD VÝR.:4099854434822
EAN.:4099854434822
KOD KRAT.:AMEPH3300223
KOD VÝR.:EPH3300223
EAN.:3606480526435
KOD KRAT.:BEP084501
KOD VÝR.:1908245003
EAN.:8595025392657
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved