TESLAMP element. heating illumination clear 230 40 E14
KOD KRAT.:TESZ3525
KOD VÝR.:40003564
EAN.:8595557035251
| Výrobce: | |
| Manufacturer | LEDVANCE |
|---|---|
| Product family | SubstiTUBE |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854037351 |
| Packaging | 10 ks |
| Others | |
| Equivalent replacement | 15 W |
| Chromaticity | 4015 K |
| Chromaticity(verbal) | Neutrální |
| Item category | |
| Item subcategory | LED lamps |
| Lifespan | 75000 hod |
| přepravní rozměr cm | 55 cm |
| Reflector | ne |
| Transport height | 29.0 |
| Transport length | 550 |
| Type/Shape | T8 |
| Cap-base | 2G13 |
| Lamp | Zářivka T8 |
| Luminous flux | 816 lm |
| EAN | 4099854037351 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 4099854037368 | box | 11 | pcs |
| KOD | OSEST8PROEM5.1840 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:TESZ3525
KOD VÝR.:40003564
EAN.:8595557035251
KOD KRAT.:GPCR2032
KOD VÝR.:1042203215
EAN.:4891199001147
KOD KRAT.:MGLG7109.6/WW/E27
KOD VÝR.:LG719.6-E27-2700K
EAN.:4892657098853
KOD KRAT.:MGLG2604.9/WW/E14
KOD VÝR.:LG2604.9+E14+827+V0240
EAN.:4892657063417
KOD KRAT.:MGLG200133/WW/E27
KOD VÝR.:LG200133-OPv00-E27-2700K
EAN.:4892657098716
KOD KRAT.:OS4099854432507
KOD VÝR.:4099854432507
EAN.:4099854432507
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved