OSRAM LED tube SubstiTUBE PRO UO EM 1.2m 14.3W/840 2250lm 230V G13 75Y KIT
KOD KRAT.:OSEST8PUEM/14.3/84K2
KOD VÝR.:4058075692404
EAN.:4058075692404
| Výrobce: | |
| Product family | SubstiTUBE PRO |
|---|---|
| Manufacturer | OSRAM |
| Logistické informace: | |
| Packaging | 0.9 ks |
| EAN | 4058075692374 |
| Energy efficiency label | C |
| Others | |
| Chromaticity | 4015 K |
| Chromaticity(verbal) | Neutrální |
| Item category | |
| Item subcategory | LED lamps |
| Lifespan | 75000 hod |
| přepravní rozměr cm | 135.2 cm |
| Reflector | ne |
| Transport height | 115 |
| Transport length | 1352 |
| Transport width | 210 |
| Type/Shape | T8 |
| Cap-base | 2G13 |
| Luminous flux | 2250 lm |
| Volatge | 220-240 V |
| EAN | 4058075692374 | set | 12 | set |
| KOD | OSEST8PUEM/14.3/84K1 | set | 12 | set |
KOD KRAT.:OSEST8PUEM/14.3/84K2
KOD VÝR.:4058075692404
EAN.:4058075692404
KOD KRAT.:OSEST5HOAC/26/8454K1
KOD VÝR.:4058075692695
EAN.:4058075692695
KOD KRAT.:OSEST8PROEM5.1840
KOD VÝR.:4099854037351
EAN.:4099854037351
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved