OSRAM LED tube SubstiTUBE PRO EM 1.5m 18.8W/840 3100lm 230V G13 60Y KIT
KOD KRAT.:OSEST8PEM/18.8/840K2
KOD VÝR.:4058075692459
EAN.:4058075692459
| Výrobce: | |
| Product family | SubstiTUBE |
|---|---|
| Manufacturer | OSRAM |
| Logistické informace: | |
| Packaging | 0.9 ks |
| EAN | 4058075692749 |
| Energy efficiency label | D |
| Others | |
| Chromaticity | 4015 K |
| Chromaticity(verbal) | Neutrální |
| Item category | |
| Item subcategory | LED lamps |
| přepravní rozměr cm | 121.8 cm |
| Reflector | ne |
| Transport height | Extreme narrow beam 5-10° |
| Transport length | 1218 |
| Transport width | 153.0 |
| Type/Shape | T5 |
| Cap-base | G5 |
| Lifespan | 50000.00 hod |
| Luminous flux | 2400 lm |
| Volatge | 220-240 V |
| EAN | 4058075692749 | set | 12 | set |
| KOD | OSEST5HEAC/16/8428K1 | set | 12 | set |
KOD KRAT.:OSEST8PEM/18.8/840K2
KOD VÝR.:4058075692459
EAN.:4058075692459
KOD KRAT.:OSEST8VALUOEM20865
KOD VÝR.:4099854038525
EAN.:4099854038525
KOD KRAT.:OSEST5HOAC/37/8480K1
KOD VÝR.:4058075692688
EAN.:4058075692688
KOD KRAT.:OSEST5HOAC/26/8449K1
KOD VÝR.:4058075692701
EAN.:4058075692701
KOD KRAT.:OSEST8PUEM/14.3/84K1
KOD VÝR.:4058075692374
EAN.:4058075692374
KOD KRAT.:OSEST8PUEM/14.3/84K2
KOD VÝR.:4058075692404
EAN.:4058075692404
KOD KRAT.:OSEST5HOAC/26/8454K1
KOD VÝR.:4058075692695
EAN.:4058075692695
KOD KRAT.:OSEST8PROEM5.1840
KOD VÝR.:4099854037351
EAN.:4099854037351
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved