OSRAM LED tube SubstiTUBE HE-AC-1.15m 16W/840 2400lm 230V G5 50Y KIT
KOD KRAT.:OSEST5HEAC/16/8428K1
KOD VÝR.:4058075692749
EAN.:4058075692749
| Výrobce: | |
| Product family | SubstiTUBE PRO |
|---|---|
| Manufacturer | OSRAM |
| Logistické informace: | |
| Packaging | 0.9 ks |
| EAN | 4058075692442 |
| Energy efficiency label | C |
| Others | |
| Chromaticity | 4015 K |
| Chromaticity(verbal) | Neutrální |
| Item category | |
| Item subcategory | LED lamps |
| Lifespan | 60000 hod |
| přepravní rozměr cm | 135.2 cm |
| Reflector | ne |
| Transport height | 115 |
| Transport length | 1352 |
| Transport width | 210 |
| Type/Shape | T8 |
| Cap-base | 2G13 |
| Luminous flux | 2100.00 lm |
| Volatge | 220-240 V |
| EAN | 4058075692442 | set | 12 | set |
| KOD | OSEST8PEM/12.7/840K2 | set | 12 | set |
KOD KRAT.:OSEST5HEAC/16/8428K1
KOD VÝR.:4058075692749
EAN.:4058075692749
KOD KRAT.:OSEST8PEM/18.8/840K2
KOD VÝR.:4058075692459
EAN.:4058075692459
KOD KRAT.:OSEST8VALUOEM20865
KOD VÝR.:4099854038525
EAN.:4099854038525
KOD KRAT.:OSEST5HOAC/37/8480K1
KOD VÝR.:4058075692688
EAN.:4058075692688
KOD KRAT.:OSEST5HOAC/26/8449K1
KOD VÝR.:4058075692701
EAN.:4058075692701
KOD KRAT.:OSEST8PUEM/14.3/84K1
KOD VÝR.:4058075692374
EAN.:4058075692374
KOD KRAT.:OSEST8PUEM/14.3/84K2
KOD VÝR.:4058075692404
EAN.:4058075692404
KOD KRAT.:OSEST5HOAC/26/8454K1
KOD VÝR.:4058075692695
EAN.:4058075692695
KOD KRAT.:OSEST8PROEM5.1840
KOD VÝR.:4099854037351
EAN.:4099854037351
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved