MODUS linear light LED TELX 34W 4450lm/940 IP20 80Y ND;
KOD KRAT.:MOTELX5000L4/ND/90
KOD VÝR.:TELX5000L4/ND/90
EAN.:8596099121532
| Výrobce: | |
| Manufacturer | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099066178 |
| Length | 1421 |
| Width | 53 |
| Others | |
| Beam angle | >80 st. |
| Cap-base | ostatní |
| Cover material | Plastic, transparent |
| Direct/Indirect | Přímé |
| Driver included | 1-10 V |
| Fixture class | I |
| Height/Depth | 5 |
| Chromaticity | 4015 K |
| Chromaticity(verbal) | Neutrální |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | Line battens |
| Lamp | LED výměnný zdroj/modul |
| Lamp included | 1-10 V |
| Lifespan | 80000 hod |
| Luminous flux | 4700 lm |
| Material housing | Aluminium |
| Suitable for suspended mounting | 1-10 V |
| Symmetrical/Asymmetrical | Asymetrické |
| typ svítidla | Line battens |
| účinnost svítidla | 121 |
| výzbroj | LED operating device current-controlled |
| With motion sensor | ne |
| CRI | 80-89 |
| Dimmable | ne |
| IP rating | IP20 |
| Power | 39 W |
| Volatge | 220-240 V |
| KOD | MOTS/B/6000L4CRA/ND | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 8596099066178 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:MOTELX5000L4/ND/90
KOD VÝR.:TELX5000L4/ND/90
EAN.:8596099121532
KOD KRAT.:MODS2000KO4/200/ND
KOD VÝR.:DS2000KO4/200/ND
EAN.:8596099014810
KOD KRAT.:PH8718696169438
KOD VÝR.:871869616943899
EAN.:8718696169438
KOD KRAT.:MOLLL4000SS4KVM3NDNZ
KOD VÝR.:LLL4000SS4KVM3NDNZ
EAN.:8596099069049
KOD KRAT.:MOIF2ACS/1W/C/1/SAXW
KOD VÝR.:OZN/IF2ACS/1W/C/1/SA/X/WH
EAN.:5902448971254
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved