SPRAY CL260 RD 17W 27K S HV IP44 06
KOD KRAT.:PHICL26017W27KS
KOD VÝR.:871869977733300
EAN.:8718699777333
| Výrobce: | |
| Manufacturer | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099103675 |
| Others | |
| barva těla | bílá |
| Beam angle | >80 st. |
| Built-in height | 230 |
| Built-in width | 200 |
| Cap-base | ostatní |
| Cover material | Plastic-structured |
| Dimmable | DALI |
| Direct/Indirect | Přímé |
| Driver included | 1-10 V |
| Fixture class | II |
| Height/Depth | 50 |
| Chromaticity | 4015 K |
| Chromaticity(verbal) | Neutrální |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | Downlights |
| Lamp | LED výměnný zdroj/modul |
| Lamp included | 1-10 V |
| Lifespan | 80000 hod |
| Luminous flux | 3095 lm |
| Material housing | kov |
| Number of lamps | 1 |
| Outter diameter | 370 |
| Symmetrical/Asymmetrical | Symetrické |
| typ svítidla | downlight |
| účinnost svítidla | 115 |
| výzbroj | LED operating device current-controlled |
| With motion sensor | ne |
| CRI | 80-89 |
| IP rating | IP20 |
| Power | 26 W |
| Volatge | 220-240 V |
| KOD | MOSPMP3000KN4/370/D1 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 8596099103675 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:PHICL26017W27KS
KOD VÝR.:871869977733300
EAN.:8718699777333
KOD KRAT.:MOQP3A625/1050SR
KOD VÝR.:QP3A625/1050SR
EAN.:8596099037093
KOD KRAT.:MOIBP6000C4KN600ND
KOD VÝR.:IBP6000C4KN600ND
EAN.:8596099073275
KOD KRAT.:MOSPMI3000KO3V2CB/ND
KOD VÝR.:SPMI3000KO3V2CB/ND
EAN.:8596099094591
KOD KRAT.:MOSPMDO1000/4/BC50/1
KOD VÝR.:SPMDO1000/4/BC50/190/DALI
EAN.:8596099082710
KOD KRAT.:MOLLL3000RL1KVM4DAL1
KOD VÝR.:LLL3000RL1KVM4DALI
EAN.:8596099051075
KOD KRAT.:MOLLL5000RL2KVM5ND/9
KOD VÝR.:LLL5000RL2KVM5ND/90
EAN.:8596099082826
KOD KRAT.:MOPL7000L2WPM4DALI
KOD VÝR.:PL7000L2WPM4DALI
EAN.:8596099025342
KOD KRAT.:MOQXP6000D600MIXW
KOD VÝR.:QXP6000D600MIXW
EAN.:8596099091354
KOD KRAT.:MOIBP6000C4KN600DAL1
KOD VÝR.:IBP6000C4KN600DALI
EAN.:8596099107802
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved