MODUS light panel LED FIT 35W 4500lm/4000 IP40 80Y DIM ;
KOD KRAT.:MOFIT4000A4KN625/DIM
KOD VÝR.:FIT4000A4KN625/DIM
EAN.:8596099061449
| Výrobce: | |
| Manufacturer | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099064372 |
| Length | 1196 |
| Width | 296 |
| Others | |
| barva těla | Aluminium |
| Beam angle | >80 st. |
| Built-in depth | 60 |
| Built-in height | 410 |
| Built-in width | 90 |
| Cap-base | ostatní |
| Cover material | Plastic, opal |
| Direct/Indirect | Přímé |
| Driver included | 1-10 V |
| Fixture class | I |
| Height/Depth | 60 |
| Chromaticity | 2700 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | LED panels |
| Lamp | LED výměnný zdroj/modul |
| Lamp included | 1-10 V |
| Lifespan | 80000 hod |
| Luminous flux | 2200 lm |
| Material housing | Aluminium |
| Suitable for suspended mounting | 1-10 V |
| Symmetrical/Asymmetrical | Symetrické |
| účinnost svítidla | 88.0 |
| výzbroj | LED operating device current-controlled |
| With motion sensor | ne |
| CRI | 80-89 |
| Dimmable | ne |
| IP rating | IP20 |
| Power | 25 W |
| Volatge | 220-240 V |
| EAN | 8596099064372 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | MOQXP2500C600MIXW | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:MOFIT4000A4KN625/DIM
KOD VÝR.:FIT4000A4KN625/DIM
EAN.:8596099061449
KOD KRAT.:MOIBP4000A4KN600NDN1
KOD VÝR.:IBP4000A4KN600NDNZ
EAN.:8596099098513
KOD KRAT.:MOBALOP200L4V1/600ND
KOD VÝR.:BALOP200L4V1/600ND
EAN.:8595073771992
KOD KRAT.:MOQP5A625/1050DALI
KOD VÝR.:QP5A625/1050DALI
EAN.:8595073738650
KOD KRAT.:MOQ5C600/B1050ND
KOD VÝR.:Q5C600/B1050ND
EAN.:8595073718096
KOD KRAT.:MOTOP8000L4CW/R/ND
KOD VÝR.:TOP8000L4CW/R/ND
EAN.:8596099031459
KOD KRAT.:MOEXAL3000CS4KOPDS/N
KOD VÝR.:EXAL3000CS4KOPDS/ND
EAN.:8596099048679
KOD KRAT.:MOQPN3C600/B700NDNZ
KOD VÝR.:QPN3C600/B700NDNZ
EAN.:8596099033170
KOD KRAT.:MOPL7000L2WPM4DALI
KOD VÝR.:PL7000L2WPM4DALI
EAN.:8596099025342
KOD KRAT.:MOQXP6000D600MIXW
KOD VÝR.:QXP6000D600MIXW
EAN.:8596099091354
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved