MODUS light panel LED US 27W 3200lm/4000 IP40 50Y ND ;
KOD KRAT.:MOUS3000A4KN600/ND/1
KOD VÝR.:US3000A4KN600/ND/FW
EAN.:8596099030957
| přepravní rozměr cm | 24 cm |
|---|---|
| Transport height | 240 |
| Transport length | 120 |
| Transport width | 125 |
| Product family | Pyrona |
| Cap-base | ostatní |
| With motion sensor | ne |
| EAN | 8720169266711 |
| Dimensions | 200x109x105mm |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | Consumer/Design fixtures |
| Manufacturer | PHILIPS |
| Luminous flux | 1500.00 lm |
| Lamp | LED |
| Power | 12.0 W |
| IP rating | IP44 |
| KOD | PHI8720169266711 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 8720169266711 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 08720169266728 | box | 11 | pcs |
| GPC | 929003362801 | pcs | 1 | pcs |
| EOC | 872016926671100 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:MOUS3000A4KN600/ND/1
KOD VÝR.:US3000A4KN600/ND/FW
EAN.:8596099030957
KOD KRAT.:MOLLL3000RL1KVM4DAL1
KOD VÝR.:LLL3000RL1KVM4DALI
EAN.:8596099051075
KOD KRAT.:MOLLL5000RL2KVM5ND/9
KOD VÝR.:LLL5000RL2KVM5ND/90
EAN.:8596099082826
KOD KRAT.:MOPL7000L2WPM4DALI
KOD VÝR.:PL7000L2WPM4DALI
EAN.:8596099025342
KOD KRAT.:MOQXP6000D600MIXW
KOD VÝR.:QXP6000D600MIXW
EAN.:8596099091354
KOD KRAT.:MOIBP6000C4KN600DAL1
KOD VÝR.:IBP6000C4KN600DALI
EAN.:8596099107802
KOD KRAT.:YTNALU-T100/1
KOD VÝR.:9141
EAN.:8595226103625
KOD KRAT.:MOLVLEDOS2500V24/3DI
KOD VÝR.:LVLEDOS2500V24/3DIM
EAN.:8596099087951
KOD KRAT.:OSICONBOX5PLNPED
KOD VÝR.:4058075473034
EAN.:4058075473034
KOD KRAT.:PHI17274/47/16
KOD VÝR.:8718291479475
EAN.:8718291479475
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved