ABB circuit breaker S201M 1-pole. 25A B 10kA
KOD KRAT.:AB2CDS271001R0255
KOD VÝR.:2CDS271001R0255
EAN.:4016779549479
| přepravní rozměr cm | 82.6 cm |
|---|---|
| Transport height | 826 |
| Transport length | 154.0 |
| Transport width | 154.0 |
| Manufacturer | LEDVANCE |
| Lamp | Klasická žárovka |
| Driver included | ne |
| Fixture class | I |
| Lamp included | ne |
| With motion sensor | ne |
| Height/Depth | 127.00 |
| EAN | 4058075206588 |
| Length | 800 |
| Width | 800mm |
| Height | 127mm |
| Diameter | 800 |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | Consumer/Design fixtures |
| Cap-base | E27 |
| Volatge | 220-240 V |
| IP rating | IP44 |
| Packaging | 7.60 ks |
| EAN | 4058075206595 | box | 11 | pcs |
| EAN | 4058075206588 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | OSIENCPOS80 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:AB2CDS271001R0255
KOD VÝR.:2CDS271001R0255
EAN.:4016779549479
KOD KRAT.:MOTOP4000XM4CW/ND
KOD VÝR.:TOP4000XM4CW/ND
EAN.:8596099032395
KOD KRAT.:MOGEOTS3000SO3/9003
KOD VÝR.:GEOTS3000SO3/9003/ND
EAN.:8596099089511
KOD KRAT.:HTRCUSK
KOD VÝR.:V640
EAN.:8595614720458
KOD KRAT.:MOQN3A600/B1050DALI
KOD VÝR.:QN3A600/B1050DALI
EAN.:8596099001681
KOD KRAT.:MOPL2500M1W3ND/NZ
KOD VÝR.:PL2500M1W3ND/NZ
EAN.:8596099032777
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved