ENERGIZER lithium battery CR2032 ;BL1
KOD KRAT.:ENCR2032B1
KOD VÝR.:7638900083040
EAN.:7638900083040
| Výrobce: | |
| Product family | PRACTITONE |
|---|---|
| Manufacturer | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8711500036599 |
| Weight | .0105 kg |
| Length | 49.0 |
| Energy efficiency label | E |
| Dimensions | xxmm |
| Packaging | 10 ks |
| Diameter | 22 |
| Others | |
| Colour | Not applicable |
| Item category | |
| Item subcategory | Incandescent bulbs |
| Lamp shape | Tubular |
| Luminous flux | 90 lm |
| přepravní rozměr cm | 5.9 cm |
| Reflector | ne |
| Shockproof | DMX |
| Use/purpose | Oven |
| Cap-base | E14 |
| Dimmable | DMX |
| Lifespan | 1000 hod |
| Power | 15 W |
| type of glass/cover | Clear |
| Volatge | 220-240 V |
| EOC | 871150003659950 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 8711500036599 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 8711500255174 | pck | 4 | pcs |
| EAN | 8711500257673 | box | 11 | pcs |
| EAN | 08711500255174 | pck | 4 | pcs |
| EAN | 08711500257673 | box | 11 | pcs |
| EAN | 08727900800678 | pck | 4 | pcs |
| KOD | PHZH300KL15 | pcs | 1 | pcs |
| GPC | 924196244440 | pcs | 1 | pcs |
| GPC | 924196244441 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:ENCR2032B1
KOD VÝR.:7638900083040
EAN.:7638900083040
KOD KRAT.:ENLR06INBL10
KOD VÝR.:7638900361056
EAN.:7638900361056
KOD KRAT.:ENLR03INBL10
KOD VÝR.:7638900361063
EAN.:7638900361063
KOD KRAT.:DR13/B6
KOD VÝR.:50536207
EAN.:4043752174694
KOD KRAT.:DR312/B6
KOD VÝR.:50536214
EAN.:4043752174748
KOD KRAT.:PHZH300KL25
KOD VÝR.:871150003871550
EAN.:8711500038715
KOD KRAT.:WG221-412
KOD VÝR.:0221-0412-2210412
EAN.:4050821808435
KOD KRAT.:NAZT40DIG
KOD VÝR.:368010000
EAN.:8595209900944
KOD KRAT.:OSH64428OVEN
KOD VÝR.:4050300308050
EAN.:4050300308050
KOD KRAT.:ENFCR2
KOD VÝR.:7638900026429
EAN.:7638900026429
KOD KRAT.:OSH66740OVEN
KOD VÝR.:4008321703576
EAN.:4008321703576
KOD KRAT.:OSLST111
KOD VÝR.:4050300854045
EAN.:4050300854045
KOD KRAT.:PHZH300KL15
KOD VÝR.:871150003659950
EAN.:8711500036599
KOD KRAT.:NAZT15B
KOD VÝR.:371103000
EAN.:8595209903976
KOD KRAT.:PHI8720169269156
KOD VÝR.:872016926915600
EAN.:8720169269156
KOD KRAT.:OSQTP5149230
KOD VÝR.:4008321329370
EAN.:4008321329370
KOD KRAT.:PHQBGP391644S/740
KOD VÝR.:871951464337600
EAN.:8719514643376
KOD KRAT.:MO411125852
KOD VÝR.:411125852
EAN.:8596099026691
KOD KRAT.:PHQBGP3911804S/740D9
KOD VÝR.:871951464415100
EAN.:8719514644151
KOD KRAT.:EAIS-20/3
KOD VÝR.:276260
EAN.:4015082762605
KOD KRAT.:OSH66725OVEN
KOD VÝR.:4008321703552
EAN.:4008321703552
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved