HALOSTAR® OVEN 20 W 12 V G4
KOD KRAT.:OSH64428OVEN
KOD VÝR.:4050300308050
EAN.:4050300308050
| Výrobce: | |
| Manufacturer | PHILIPS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8719514307629 |
| Weight | .048 kg |
| Dimensions | 45,5x50,5x50,5mm |
| Packaging | 1.30 ks |
| Others | |
| Equivalent replacement | 35 W |
| Chromaticity | 2700 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| Item category | |
| Item subcategory | LED lamps |
| Luminous flux | 345 lm |
| Power | 4.4 W |
| přepravní rozměr cm | 6.2 cm |
| Transport height | 127.0 |
| Transport length | 53 |
| Transport width | 63 |
| Type/Shape | MR16 |
| Cap-base | GU5.3 |
| CRI | 80-89 |
| Dimmable | ne |
| Lamp shape | reflektor |
| Lifespan | 14100 hod |
| Reflector | DMX |
| type of glass/cover | čirá |
| Volatge | 12.0 V |
| EAN | 8719514307629 | pcs | 1 | pcs |
| GPC | 929002494603 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | PHLEDMR164.4/WW | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 08719514307636 | box | 11 | pcs |
KOD KRAT.:OSH64428OVEN
KOD VÝR.:4050300308050
EAN.:4050300308050
KOD KRAT.:OSEDS6/830EM
KOD VÝR.:4058075823013
EAN.:4058075823013
KOD KRAT.:PHLEDMR112.3/WW/BL
KOD VÝR.:8718699774059
EAN.:8718699774059
KOD KRAT.:PHLEDTF2.1W/827/BL
KOD VÝR.:871869978333402
EAN.:8718699783334
KOD KRAT.:PHELEDT4.5/830
KOD VÝR.:8720169308862
EAN.:8720169308862
KOD KRAT.:PH8720169324671
KOD VÝR.:872016932467100
EAN.:8720169324671
KOD KRAT.:PHELEDT4.5/840
KOD VÝR.:8720169308886
EAN.:8720169308886
KOD KRAT.:PHLEDFP2/827/E14/BL
KOD VÝR.:8718699777555
EAN.:8718699777555
KOD KRAT.:PHLEDFP2/827/E27/BL
KOD VÝR.:8718699763299
EAN.:8718699763299
KOD KRAT.:PHLEDMR11GU103.5/827
KOD VÝR.:871869977591900
EAN.:8718699775919
KOD KRAT.:PHI56242/48/16
KOD VÝR.:8718291444879
EAN.:8718291444879
KOD KRAT.:OSEPAR162.6W36D4
KOD VÝR.:4058075608177
EAN.:4058075608177
KOD KRAT.:PHLEDGU103.8W/WGDCBL
KOD VÝR.:8718699774233
EAN.:8718699774233
KOD KRAT.:PHLEDGU104.6/CWC/BL
KOD VÝR.:8718699776992
EAN.:8718699776992
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved