PHILIPS LED reflector Classic PAR16 3.8/50W GU10 2700-2200K 345lm/36° Dim 15Y BL
KOD KRAT.:PHLEDGU103.8W/WGDCBL
KOD VÝR.:8718699774233
EAN.:8718699774233
| Výrobce: | |
| Manufacturer | PHILIPS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8718699777555 |
| Weight | .0185 kg |
| Dimensions | 82x45x45mm |
| Packaging | 1.30 ks |
| Others | |
| Chromaticity | 2700 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| Item category | |
| Item subcategory | LED lamps |
| Power | 2.00 W |
| přepravní rozměr cm | 12.7 cm |
| Reflector | ne |
| Transport height | 127 |
| Transport length | 53 |
| Transport width | 63 |
| type of glass/cover | filament |
| Type/Shape | P45 |
| Cap-base | E14 |
| CRI | 80-89 |
| Dimmable | ne |
| Equivalent replacement | 25 W |
| Lamp shape | P-shape |
| Lifespan | 15000 hod |
| Luminous flux | 250 lm |
| Volatge | 220-240 V |
| GPC | 929001238695 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 8718699777555 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | PHLEDFP2/827/E14/BL | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 08718699777562 | box | 11 | pcs |
KOD KRAT.:PHLEDGU103.8W/WGDCBL
KOD VÝR.:8718699774233
EAN.:8718699774233
KOD KRAT.:PHLEDFB4/WW/BL
KOD VÝR.:8718699777531
EAN.:8718699777531
KOD KRAT.:PHELEDT8.5/840
KOD VÝR.:8720169308923
EAN.:8720169308923
KOD KRAT.:PH8720169324671
KOD VÝR.:872016932467100
EAN.:8720169324671
KOD KRAT.:PHELEDT4.5/840
KOD VÝR.:8720169308886
EAN.:8720169308886
KOD KRAT.:PHLEDMR164.4/WW
KOD VÝR.:8719514307629
EAN.:8719514307629
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved