MR11 12V 20W GU4 30D CLOSED FTD
KOD KRAT.:NAH383004000
KOD VÝR.:383004000
EAN.:8595209905376
| Výrobce: | |
| Manufacturer | PHILIPS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8720169308923 |
| Dimensions | 531x19x531mm |
| Packaging | 12.0 ks |
| Others | |
| Chromaticity | 4015 K |
| Chromaticity(verbal) | Neutrální |
| Item category | |
| Item subcategory | LED lamps |
| Lamp | Zářivka T5 |
| přepravní rozměr cm | 60.4 cm |
| Reflector | ne |
| Transport height | 604 |
| Transport length | 30.5 |
| Transport width | 24.0 |
| Type/Shape | T5 |
| Cap-base | G5 |
| Lifespan | 25000 hod |
| Luminous flux | 1100 lm |
| EAN | 8720169308923 | pcs | 1 | pcs |
| GPC | 929003802001 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | PHELEDT8.5/840 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 08720169308930 | box | 11 | pcs |
KOD KRAT.:NAH383004000
KOD VÝR.:383004000
EAN.:8595209905376
KOD KRAT.:PHELEDT4.5/840
KOD VÝR.:8720169308886
EAN.:8720169308886
KOD KRAT.:PHLEDA23/827/BL
KOD VÝR.:871869976463000
EAN.:8718699764630
KOD KRAT.:NAZH15TROUBA
KOD VÝR.:370001000
EAN.:4014501006122
KOD KRAT.:NAZR5025
KOD VÝR.:352001000
EAN.:8595209904003
KOD KRAT.:ELCHSNTRUB1/SnCu
EAN.:8594037830911
KOD KRAT.:AB5517-2389 B1
KOD VÝR.:5517-2389 B1
EAN.:8595017212574
KOD KRAT.:EE-AB135113400
KOD VÝR.:1351-13400
EAN.:8594160490112
KOD KRAT.:NAZT15B
KOD VÝR.:371103000
EAN.:8595209903976
KOD KRAT.:PHELEDT4.5/830
KOD VÝR.:8720169308862
EAN.:8720169308862
KOD KRAT.:NAZH25TROUBA
KOD VÝR.:370002010
EAN.:8595209975737
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved