HALOPIN® PRO 48 W 230 V G9
KOD KRAT.:OSH66748PRO
KOD VÝR.:4008321945334
EAN.:4008321945334
| Výrobce: | |
| Product family | HALOPIN PRO |
|---|---|
| Manufacturer | OSRAM |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4008321208668 |
| Packaging | 20 ks |
| Length | 43 |
| Diameter | 14 |
| Others | |
| Colour | Clear |
| Chromaticity | 2800 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| Item category | |
| Item subcategory | Halogen |
| Lamp shape | T4 |
| Luminous flux | 460 lm |
| přepravní rozměr cm | 7 cm |
| Reflector | ne |
| Transport height | 25 |
| Transport length | 70 |
| Transport width | 23 |
| UV- Filter | true |
| Cap-base | G9 |
| CRI | 100 |
| Dimmable | DMX |
| Lifespan | 2000 hod |
| Power | 35 W |
| type of glass/cover | Clear |
| Volatge | 220-240 V |
| EAN | 4008321208668 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 4008321208675 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | OSH66733PRO | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 4052899262546 | box | 11 | pcs |
KOD KRAT.:OSH66748PRO
KOD VÝR.:4008321945334
EAN.:4008321945334
KOD KRAT.:PHL13/33-640
KOD VÝR.:871150070475727
EAN.:8711500704757
KOD KRAT.:PHL8/33-640
KOD VÝR.:871150070473327
EAN.:8711500704733
KOD KRAT.:OSH66725OVEN
KOD VÝR.:4008321703552
EAN.:4008321703552
KOD KRAT.:AB3553-01289 B1
KOD VÝR.:3553-01289 B1
EAN.:8595017203329
KOD KRAT.:AB5517-2389 B1
KOD VÝR.:5517-2389 B1
EAN.:8595017212574
KOD KRAT.:AB5512C-2349 B1
KOD VÝR.:5512C-2349 B1
EAN.:8595017219276
KOD KRAT.:AB3553-05289 B1
KOD VÝR.:3553-05289 B1
EAN.:8595017203992
KOD KRAT.:DR13/B6
KOD VÝR.:50536207
EAN.:4043752174694
KOD KRAT.:ENLR14APBL2
KOD VÝR.:7638900297324
EAN.:7638900297324
KOD KRAT.:PALR03PPBL4
KOD VÝR.:BPP1500
EAN.:5410853039006
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved