HALOPIN® PRO 35 W 230 V G9
KOD KRAT.:OSH66733PRO
KOD VÝR.:4008321208668
EAN.:4008321208668
| Výrobce: | |
| Product family | HALOPIN PRO |
|---|---|
| Manufacturer | OSRAM |
| Logistické informace: | |
| Packaging | 20 ks |
| EAN | 4008321945334 |
| Weight | 0.003 kg |
| Length | 43.0 |
| Diameter | 14 |
| Others | |
| Colour | čirá |
| Chromaticity | 2800 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| Item category | |
| Item subcategory | Halogen |
| Lamp shape | T4 |
| přepravní rozměr cm | 907 cm |
| Reflector | ne |
| Transport height | 22 |
| Transport length | 70 |
| Transport width | 23 |
| UV- Filter | true |
| Cap-base | G9 |
| CRI | 100 |
| Dimmable | DMX |
| Lifespan | 2000 hod |
| Luminous flux | 740 lm |
| Power | 50 W |
| type of glass/cover | čirá |
| Volatge | 220-240 V |
| EAN | 4008321945334 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | OSH66748PRO | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 4058075308138 | box | 11 | pcs |
| EAN | 4008321945341 | box | 11 | pcs |
KOD KRAT.:OSH66733PRO
KOD VÝR.:4008321208668
EAN.:4008321208668
KOD KRAT.:PHL13/33-640
KOD VÝR.:871150070475727
EAN.:8711500704757
KOD KRAT.:AB3901A-B10 B
KOD VÝR.:3901A-B10 B
EAN.:8595017208782
KOD KRAT.:AB3553-01289 B1
KOD VÝR.:3553-01289 B1
EAN.:8595017203329
KOD KRAT.:MGLG200133/WW/E27
KOD VÝR.:LG200133-OPv00-E27-2700K
EAN.:4892657098716
KOD KRAT.:MGLG200133/CW/E27
KOD VÝR.:LG200133-OPv00-E27-4000K
EAN.:4892657098723
KOD KRAT.:PHIHDIMSWITCHV2
KOD VÝR.:871951427461700
EAN.:8719514274617
KOD KRAT.:PHI8720169173828
KOD VÝR.:8720169173828
EAN.:8720169173828
KOD KRAT.:KACYKY3C1.5
KOD VÝR.:5907802038000
EAN.:5907802038000
KOD KRAT.:VALR44BL1
KOD VÝR.:4276
EAN.:4008496297641
KOD KRAT.:AB3553-05289 B1
KOD VÝR.:3553-05289 B1
EAN.:8595017203992
KOD KRAT.:PHIH8720169350731
KOD VÝR.:8720169350731
EAN.:8720169350731
KOD KRAT.:PHI16483/93/P0
KOD VÝR.:8718696158876
EAN.:8718696158876
KOD KRAT.:OSIECOD80/840
KOD VÝR.:4058075464063
EAN.:4058075464063
KOD KRAT.:OSEVINT4.5W/825
KOD VÝR.:4058075091979
EAN.:4058075091979
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved