ABO 240V 25W E14 CLEAR 300°C
KOD KRAT.:NAZH25TROUBA
KOD VÝR.:370002010
EAN.:8595209975737
| Výrobce: | |
| Manufacturer | NARVA |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595209904003 |
| Width | 51 |
| Height | 86 |
| Packaging | 100 ks |
| Length | 51 |
| Others | |
| Item category | |
| Item subcategory | Incandescent bulbs |
| přepravní rozměr cm | 8.6 cm |
| Transport height | 86 |
| Transport length | 51 |
| Transport width | 51 |
| Type/Shape | R50 |
| Cap-base | E14 |
| Reflector | 1-10 V |
| Volatge | 220-240 V |
| KOD | NAZR5025 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 8595209904003 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:NAZH25TROUBA
KOD VÝR.:370002010
EAN.:8595209975737
KOD KRAT.:PHELEDT4.5/830
KOD VÝR.:8720169308862
EAN.:8720169308862
KOD KRAT.:NAH383004000
KOD VÝR.:383004000
EAN.:8595209905376
KOD KRAT.:NAZH15TROUBA
KOD VÝR.:370001000
EAN.:4014501006122
KOD KRAT.:PHELEDT8.5/840
KOD VÝR.:8720169308923
EAN.:8720169308923
KOD KRAT.:PHLEDA23/827/BL
KOD VÝR.:871869976463000
EAN.:8718699764630
KOD KRAT.:NAZR5040
KOD VÝR.:352002000
EAN.:8595209904058
KOD KRAT.:OSQHTI105DIM
KOD VÝR.:4008321420633
EAN.:4008321420633
KOD KRAT.:OSISMGARDP2.1E
KOD VÝR.:4058075208636
EAN.:4058075208636
KOD KRAT.:OSITRUFL50/30840EMC
KOD VÝR.:4058075773141
EAN.:4058075773141
KOD KRAT.:PHLEDH8719514301481
KOD VÝR.:871951430148100
EAN.:8719514301481
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved