Schneider circuit breaker iC60H 1-pole. 16A B 10kA
KOD KRAT.:AMA9F06116
KOD VÝR.:A9F06116
EAN.:3606480437816
| Výrobce: | |
| Manufacturer | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075113602 |
| Diameter | 85.0 |
| Dimensions | 85x85x267mm |
| Width | 85mm |
| Height | 267mm |
| Packaging | 4 ks |
| Length | 85.0 |
| Energy efficiency label | A++ |
| Others | |
| barva těla | černá |
| Cap-base | ostatní |
| Cover material | Plastic, structured |
| CRI | 90-100 |
| Dimmable | false |
| Direct/Indirect | Direct |
| Driver included | 1-10 V |
| Fixture class | I |
| Flammable surface installation | ne |
| Height/Depth | 267.00 |
| Chromaticity | 3095 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| IK rating | IK03 |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | Tracklights |
| Lamp included | 1-10 V |
| Luminous flux | 2660 lm |
| Material housing | Aluminium |
| Outter diameter | 85.00 |
| přepravní rozměr cm | 30 cm |
| Reflector | Vysoký lesk |
| Suitable for suspended mounting | 1-10 V |
| Symmetrical/Asymmetrical | Symmetric |
| Transport height | 300.0 |
| Transport length | 120 |
| Transport width | 120 |
| typ svítidla | tracklight |
| type of glass/cover | černé |
| účinnost svítidla | 75 |
| výzbroj | LED operating device current-controlled |
| With motion sensor | ne |
| Beam angle | 24.0 st. |
| IP rating | IP20 |
| Lamp | LED modul |
| Lifespan | 50000.00 hod |
| Power | 35 W |
| Volatge | 220-240 V |
| EAN | 4058075113602 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | OSITS8535/930BK | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 4058075113619 | box | 11 | pcs |
KOD KRAT.:AMA9F06116
KOD VÝR.:A9F06116
EAN.:3606480437816
KOD KRAT.:BES8270
KOD VÝR.:2308207550
EAN.:8595025309211
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved