MODUS light.highbay.LED MEGA 61W 8400lm/3000 IP65 100Y ND;
KOD KRAT.:MOMEGALW2M3PCOV1/142
KOD VÝR.:MEGALW2M3PCOV1/1400ND
EAN.:8595073764772
| Výrobce: | |
| Product family | TELX |
|---|---|
| Manufacturer | MODUS |
| Logistické informace: | |
| Packaging | 0.9 ks |
| EAN | 8596099045289 |
| Length | 1484 |
| Width | 38 |
| Others | |
| barva těla | POLAR |
| Cap-base | ostatní |
| Driver included | Ano |
| Fixture class | I |
| Height/Depth | 47.0 |
| Chromaticity | 4015 K |
| Chromaticity(verbal) | Neutrální |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | liniová |
| Lamp | LED výměnný zdroj/modul |
| Lamp included | Ano |
| Lifespan | 80000 hod |
| Luminous flux | 7250 lm |
| Material | Steel |
| přepravní rozměr cm | 149 cm |
| Transport height | 50 |
| Transport length | 1490 |
| Transport width | 40 |
| typ svítidla | liniová |
| výzbroj | LED operating device current-controlled |
| With motion sensor | ne |
| CRI | 80-89 |
| IP rating | IP20 |
| Power | 50 W |
| Volatge | 220-240 V |
| KOD | MOTELX7000L4/ND | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 8596099045289 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:MOMEGALW2M3PCOV1/142
KOD VÝR.:MEGALW2M3PCOV1/1400ND
EAN.:8595073764772
KOD KRAT.:MOPL7000L2W4DIM
KOD VÝR.:PL7000L2W4DIM
EAN.:8596099003494
KOD KRAT.:MOFIT4500A4KNEF600/N
KOD VÝR.:FIT4500A4KNEF600/ND
EAN.:8596099082789
KOD KRAT.:MOHL4000LKO4/ND
KOD VÝR.:HL4000LKO4/ND
EAN.:8596099083854
KOD KRAT.:MOTELX5000XM4/ND
KOD VÝR.:TELX5000XM4/ND
EAN.:8596099053635
KOD KRAT.:MOSPMN1500KN3/E190/2
KOD VÝR.:SPMN1500KN3/E190/DIM
EAN.:8596099102609
KOD KRAT.:OSIENCLANCYLBK
KOD VÝR.:4058075392663
EAN.:4058075392663
KOD KRAT.:MOAREL6000RLAS4DAL1
KOD VÝR.:AREL6000RLAS4DALI
EAN.:8596099032364
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved