MODUS light panel LED IBP 55W 6900lm/4000 IP54 80Y ND ;
KOD KRAT.:MOIBP6000A4KN625ND
KOD VÝR.:IBP6000A4KN625ND
EAN.:8596099029777
| Výrobce: | |
| Product family | AREL |
|---|---|
| Manufacturer | MODUS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099043193 |
| Length | 1545 |
| Width | 245 |
| Others | |
| barva těla | šedá |
| Cap-base | ostatní |
| Direct/Indirect | Přímé/Nepřímé |
| Driver included | Ano |
| Fixture class | I |
| Height/Depth | 55 |
| Chromaticity | 5700 K |
| Chromaticity(verbal) | Studená |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | Office |
| Lamp | LED výměnný zdroj/modul |
| Lamp included | Ano |
| Lifespan | 80000 hod |
| Luminous flux | 8800 lm |
| Material housing | Steel |
| Power | 79 W |
| Symmetrical/Asymmetrical | Symmetrical |
| výzbroj | LED operating device current-controlled |
| With motion sensor | ne |
| CRI | 80-89 |
| Dimmable | ne |
| IP rating | IP20 |
| Volatge | 220-240 V |
| EAN | 8596099043193 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | MOAREL6000RL2KV5ND/D | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:MOIBP6000A4KN625ND
KOD VÝR.:IBP6000A4KN625ND
EAN.:8596099029777
KOD KRAT.:PHI8720169174887
KOD VÝR.:872016917488700
EAN.:8720169174887
KOD KRAT.:MOEPD4000RM4Z60/2/ND
KOD VÝR.:EPD4000RM4Z60/2/ND
EAN.:8596099055929
KOD KRAT.:MOUS4000A6KN/ND
KOD VÝR.:US4000A6KN600/ND
EAN.:8596099088279
KOD KRAT.:MO031749
KOD VÝR.:AREL4000RM2KVMMIX/9016
EAN.:8596099031749
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved