Cormorant wall lantern black 1x42W 230V
KOD KRAT.:PHI17381/30/PN
KOD VÝR.:8718696165836
EAN.:8718696165836
| přepravní rozměr cm | 25 cm |
|---|---|
| Product family | Super Slim |
| Chromaticity | 4015 K |
| Chromaticity(verbal) | Neutrální |
| Cap-base | ostatní |
| IP rating | IP54 |
| With motion sensor | ne |
| EAN | 8719514417991 |
| Dimensions | xxmm |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | Consumer/Design fixtures |
| Manufacturer | PHILIPS |
| Luminous flux | 1500.00 lm |
| Lamp | LED |
| Lifespan | 25000 hod |
| Power | 15 W |
| EAN | 8719514417991 | pcs | 1 | pcs |
| GPC | 929003191401 | pcs | 1 | pcs |
| EOC | 871951441799100 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | PHI8719514417991 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:PHI17381/30/PN
KOD VÝR.:8718696165836
EAN.:8718696165836
KOD KRAT.:PHL18/17
KOD VÝR.:871150064298140
EAN.:8711500642981
KOD KRAT.:SIV22
KOD VÝR.:V22
EAN.:8595092106157
KOD KRAT.:MOPHD5000M3PC/S/DALI
KOD VÝR.:PHD5000M3PC/S/DALI
EAN.:8596099083069
KOD KRAT.:MOPL7000L2W3DALI
KOD VÝR.:PL7000L2W3DALI
EAN.:8596099001094
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved