Schneider circuit breaker iC60H 1-pole. 16A B 10kA
KOD KRAT.:AMA9F06116
KOD VÝR.:A9F06116
EAN.:3606480437816
| Výrobce: | |
| Product family | iC60N |
|---|---|
| Manufacturer | Schneider |
| Logistické informace: | |
| EAN | 3606480440663 |
| Dimensions | 87x75x55mm |
| Packaging | 7.60 ks |
| Others | |
| Built-in depth | 44.5 |
| Curve | C |
| Item category | Electr. material |
| Item subcategory | Circuit protection |
| Poles | 5.35 |
| přepravní rozměr cm | 8 cm |
| Transport height | 60 |
| Transport length | 60 |
| Transport width | Extreme narrow beam 5-10° |
| Calibre | 16 A |
| Device type | Circuit breaker |
| IP rating | IP20 |
| Volatge | 220-240 V |
| Voltage | 9394 kA |
| EAN | 3606480440663 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | AMA9F04316 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 13606480440660 | pck | 4 | pcs |
KOD KRAT.:AMA9F06116
KOD VÝR.:A9F06116
EAN.:3606480437816
KOD KRAT.:AMA9F06110
KOD VÝR.:A9F06110
EAN.:3606480437793
KOD KRAT.:AMA9XPH312
KOD VÝR.:A9XPH312
EAN.:3606480485046
KOD KRAT.:EESN7MO
KOD VÝR.:1000011
EAN.:8592847000289
KOD KRAT.:AMA9Z21440
KOD VÝR.:A9Z21440
EAN.:3606480443206
KOD KRAT.:AMA9F04116
KOD VÝR.:A9F04116
EAN.:3606480440366
KOD KRAT.:AB6619A-A06357 B
KOD VÝR.:6619A-A06357 B
EAN.:8592624446804
KOD KRAT.:SY2059491
KOD VÝR.:2059491
EAN.:5025768594917
KOD KRAT.:MGLG221077/WW/E14
KOD VÝR.:LG221077-OPv00-E14-2700K
EAN.:4892657103403
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved