MODUS lighting fixture LED KX 25W 3800lm/840 IP54; ND 121cm
KOD KRAT.:MOKX4000M4KO/ND
KOD VÝR.:KX4000M4KO/ND
EAN.:8596099046712
| Výrobce: | |
| Manufacturer | SYLVANIA |
|---|---|
| Product family | Beacon.XL |
| Logistické informace: | |
| EAN | 5025768594917 |
| Others | |
| Beam angle | 34 st. |
| Cap-base | ostatní |
| Chromaticity | 2910 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | Tracklights |
| Luminous flux | 3051 lm |
| Power | 27 W |
| typ svítidla | tracklight |
| With motion sensor | ne |
| Colour | černé |
| CRI | 80-89 |
| IP rating | IP20 |
| Lamp | LED |
| EAN | 5025768594917 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | SY2059491 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 2059491000004 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:MOKX4000M4KO/ND
KOD VÝR.:KX4000M4KO/ND
EAN.:8596099046712
KOD KRAT.:PHELEDTM26/86549HOOE
KOD VÝR.:871869974961300
EAN.:8718699749613
KOD KRAT.:PHI17391/93/P0
KOD VÝR.:8718696165935
EAN.:8718696165935
KOD KRAT.:DELXTS35-2
KOD VÝR.:XTS35-2
EAN.:6410014506353
KOD KRAT.:PHELEDTM16/840HFUO
KOD VÝR.:871951446696800
EAN.:8719514466968
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved