ELEMAN socket plastic. external thread E27 black
KOD KRAT.:EE-AB135213000
KOD VÝR.:1352-13000
EAN.:8595108200404
| Výrobce: | |
| Manufacturer | MEGAMAN |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4892657103403 |
| Energy efficiency label | F |
| Dimensions | 87 x 45 mm |
| Packaging | 60 ks |
| Weight | 0.059 kg |
| Length | 87 |
| Diameter | 45 |
| Others | |
| Colour | bílá |
| Chromaticity | 2700 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| Item category | |
| Item subcategory | LED lamps |
| Power | 7.7 W |
| přepravní rozměr cm | 8.7 cm |
| Reflector | ne |
| Transport height | 87 |
| Transport length | 45 |
| Transport width | 45 |
| Type/Shape | P45 |
| With motion sensor | ne |
| Cap-base | E14 |
| CRI | 80-89 |
| Dimmable | ne |
| Equivalent replacement | 60 W |
| IP rating | IP20 |
| Lamp shape | kapková žárovka |
| Lifespan | 15000 hod |
| Luminous flux | 810 lm |
| type of glass/cover | opál |
| KOD | MGLG221077/WW/E14 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 4892657103403 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:EE-AB135213000
KOD VÝR.:1352-13000
EAN.:8595108200404
KOD KRAT.:AB5536-2154
KOD VÝR.:5536-2154
EAN.:8595017214202
KOD KRAT.:BEP0411
KOD VÝR.:1902040150
EAN.:8595025309389
KOD KRAT.:AB3901A-B10 B
KOD VÝR.:3901A-B10 B
EAN.:8595017208782
KOD KRAT.:EE-AB135113000
KOD VÝR.:1351-13000
EAN.:8595108200367
KOD KRAT.:ELCHPAJSM
EAN.:8594037830300
KOD KRAT.:BEP1400N
KOD VÝR.:1903140001
EAN.:8592920076927
KOD KRAT.:BEP1500N
KOD VÝR.:1903150001
EAN.:8592920076910
KOD KRAT.:BEP1300N
KOD VÝR.:1903130001
EAN.:8592920076934
KOD KRAT.:MGLG268165-OPv00/830
KOD VÝR.:LG268165-OPv00
EAN.:4892657113174
KOD KRAT.:OSIFLES10/830100BKS
KOD VÝR.:4058075768178
EAN.:4058075768178
KOD KRAT.:ENLR03INBL10
KOD VÝR.:7638900361063
EAN.:7638900361063
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved