KOSIPO bar/tube black 3xNW 230V
KOD KRAT.:PHI50593/30/PN
KOD VÝR.:8718696164921
EAN.:8718696164921
| Výrobce: | |
| Product family | iC60N |
|---|---|
| Manufacturer | Schneider |
| Logistické informace: | |
| EAN | 3606480439704 |
| Dimensions | 95x75x18mm |
| Packaging | 12.0 ks |
| Others | |
| Built-in depth | 44.5 |
| Calibre | 20 A |
| Item category | Electr. material |
| Item subcategory | Circuit protection |
| Poles | 1 |
| přepravní rozměr cm | 7.3 cm |
| Transport height | 73 |
| Transport length | 73 |
| Transport width | 18 |
| Curve | B |
| Device type | Circuit breaker |
| IP rating | IP20 |
| Volatge | 220-240 V |
| Voltage | 9394 kA |
| EAN | 3606480439704 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | AMA9F03120 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 13606480439701 | pck | 4 | pcs |
| EAN | 43606480439702 | box | 11 | pcs |
KOD KRAT.:PHI50593/30/PN
KOD VÝR.:8718696164921
EAN.:8718696164921
KOD KRAT.:AMA9F04116
KOD VÝR.:A9F04116
EAN.:3606480440366
KOD KRAT.:AB6619A-A06357 B
KOD VÝR.:6619A-A06357 B
EAN.:8592624446804
KOD KRAT.:SY2059491
KOD VÝR.:2059491
EAN.:5025768594917
KOD KRAT.:MGLG221077/WW/E14
KOD VÝR.:LG221077-OPv00-E14-2700K
EAN.:4892657103403
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved