HALOPIN® OVEN 40 W 230 V G9
KOD KRAT.:OSH66740OVEN
KOD VÝR.:4008321703576
EAN.:4008321703576
| Výrobce: | |
| Manufacturer | PILA |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8727900964653 |
| Weight | 0.037 kg |
| Energy efficiency label | G |
| Dimensions | xxmm |
| Packaging | 10 ks |
| Length | 46 |
| Diameter | 50 |
| Others | |
| Equivalent replacement | 35 W |
| Chromaticity | 2700 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| Item category | |
| Item subcategory | LED lamps |
| Luminous flux | 345 lm |
| přepravní rozměr cm | 6.2 cm |
| Type/Shape | MR16 |
| Beam angle | 36 st. |
| Cap-base | GU5.3 |
| CRI | 80-89 |
| Dimmable | ne |
| Lamp shape | reflektor |
| Lifespan | 14100 hod |
| Power | 4.5 W |
| Reflector | Ano |
| Reflector type | MR16 |
| Volatge | 12.0 V |
| EAN | 8727900964653 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 8718696485170 | box | 11 | pcs |
| KOD | PHPIEGU5.34.5/827 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 8718696485163 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 8727900964660 | box | 11 | pcs |
| GPC | 929001210931 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 08727900964660 | pck | 4 | pcs |
| EOC | 872790096465300 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 08718696485170 | pck | 4 | pcs |
KOD KRAT.:OSH66740OVEN
KOD VÝR.:4008321703576
EAN.:4008321703576
KOD KRAT.:ENLR03INBL10
KOD VÝR.:7638900361063
EAN.:7638900361063
KOD KRAT.:ENLR06INBL10
KOD VÝR.:7638900361056
EAN.:7638900361056
KOD KRAT.:PALR03PPBL4
KOD VÝR.:BPP1500
EAN.:5410853039006
KOD KRAT.:PALR6PPBL4
KOD VÝR.:BPP2400
EAN.:5410853038948
KOD KRAT.:OSH66725OVEN
KOD VÝR.:4008321703552
EAN.:4008321703552
KOD KRAT.:PHLEDCPGU5.34.4/827
KOD VÝR.:871951430706300
EAN.:8719514307063
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved