MEGAMAN LED reflector PAR16 3.1W/35W GU10 2700K 270lm/36° NonDim 15Y
KOD KRAT.:MGLR6303.1LN-WFL/WW
KOD VÝR.:LR6303.1LN-WFL+GU10+827+V0240
EAN.:4892657099164
| Výrobce: | |
| Manufacturer | MEGAMAN |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4892657082371 |
| Length | 52 |
| Energy efficiency label | F |
| Dimensions | 52 x 50 mm |
| Packaging | 60 ks |
| Weight | 0.053 kg |
| Diameter | 50 |
| Others | |
| Colour | POLAR |
| Chromaticity | 2700 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| Item category | |
| Item subcategory | LED lamps |
| Lamp shape | Reflector bulb |
| Power | 4.7 W |
| přepravní rozměr cm | 6.2 cm |
| Transport height | 62 |
| Transport length | 49.0 |
| Transport width | 49.0 |
| Type/Shape | PAR16 |
| With motion sensor | ne |
| Beam angle | 35 st. |
| Cap-base | GU10 |
| CRI | 80-89 |
| Dimmable | ne |
| Equivalent replacement | 50 W |
| IP rating | IP20 |
| Lifespan | 14100 hod |
| Luminous flux | 390 lm |
| Reflector | DMX |
| type of glass/cover | Frosted |
| KOD | MGLR6304.7LN-WFL/WW | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 4892657082371 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:MGLR6303.1LN-WFL/WW
KOD VÝR.:LR6303.1LN-WFL+GU10+827+V0240
EAN.:4892657099164
KOD KRAT.:PHLEDG13W/WW
KOD VÝR.:871869976481400
EAN.:8718699764814
KOD KRAT.:MGLG200133/WW/E27
KOD VÝR.:LG200133-OPv00-E27-2700K
EAN.:4892657098716
KOD KRAT.:PHLEDFB4/WW/BL
KOD VÝR.:8718699777531
EAN.:8718699777531
KOD KRAT.:SIP91
KOD VÝR.:P91
EAN.:8595092109042
KOD KRAT.:PHLEDCPDS5/840
KOD VÝR.:872016928660300
EAN.:8720169286603
KOD KRAT.:MGLG268165-OPv00/840
KOD VÝR.:LG268165-OPv00
EAN.:4892657115000
KOD KRAT.:BEP1313
KOD VÝR.:1902130300
EAN.:8595025301451
KOD KRAT.:BEP0313
KOD VÝR.:1902030300
EAN.:8595025301048
KOD KRAT.:AB5518-2929 B
KOD VÝR.:5518-2929 B
EAN.:8595017230165
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved