MODUS light fixture LED EVO 60W 8700lm/4000 IP20 80Y DALI ;
KOD KRAT.:MOEVO9000L4CN/DALI
KOD VÝR.:EVO9000L4CN/DALI
EAN.:8596099044503
| Výrobce: | |
| Product family | Master |
|---|---|
| Manufacturer | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8719514443228 |
| Packaging | 9394 ks |
| Others | |
| Chromaticity | 3030 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| Item category | |
| Item subcategory | LED lamps |
| Luminous flux | 760 lm |
| Type/Shape | PAR30S |
| Beam angle | 25 st. |
| Cap-base | E27 |
| Dimmable | DMX |
| Equivalent replacement | 75 W |
| Lifespan | 25000 hod |
| Reflector | DMX |
| GPC | 929003485502 | pcs | 1 | pcs |
| EOC | 871951444322800 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | PHLEDMPAR30S9.5/9302 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 8719514443228 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:MOEVO9000L4CN/DALI
KOD VÝR.:EVO9000L4CN/DALI
EAN.:8596099044503
KOD KRAT.:PHELEDTM16/840HO
KOD VÝR.:872016938813000
EAN.:8720169388130
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved