MODUS light.highbay.LED MEGA 92W 15000lm/5700 IP65 100Y ND;
KOD KRAT.:MOMEGALW2M5V2/2100ND
KOD VÝR.:MEGALW2M5V2/2100ND
EAN.:8596099028800
| Výrobce: | |
| Product family | TELX |
|---|---|
| Manufacturer | MODUS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099056025 |
| Length | 605 |
| Width | 38 |
| Others | |
| barva těla | bílá |
| Cap-base | ostatní |
| Driver included | 1-10 V |
| Fixture class | I |
| Height/Depth | 47 |
| Chromaticity | 4015 K |
| Chromaticity(verbal) | Neutrální |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | Line battens |
| Lamp | LED výměnný zdroj/modul |
| Lamp included | 1-10 V |
| Lifespan | 80000 hod |
| Material | kov |
| typ svítidla | Line battens |
| výzbroj | LED operating device current-controlled |
| With motion sensor | ne |
| CRI | 80-89 |
| Dimmable | ne |
| IP rating | IP20 |
| Luminous flux | 1500.00 lm |
| Power | 10 W |
| Volatge | 220-240 V |
| EAN | 8596099056025 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | MOTELX1500S4/ND | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:MOMEGALW2M5V2/2100ND
KOD VÝR.:MEGALW2M5V2/2100ND
EAN.:8596099028800
KOD KRAT.:MOODM2500S2RC/NDS60U
KOD VÝR.:ODM2500S2RC/NDS60U
EAN.:8596099110390
KOD KRAT.:MOLLL3000RL1KVM4ND90
KOD VÝR.:LLL3000RL1KVM4ND/90
EAN.:8596099115326
KOD KRAT.:MOMEGALW4M5PCOV2/420
KOD VÝR.:MEGALW4M5PCOV2/4200ND
EAN.:8596099028961
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved