MODUS light.highbay.LED MEGA 92W 15000lm/5700 IP65 100Y ND;
KOD KRAT.:MOMEGALW2M5V2/2100ND
KOD VÝR.:MEGALW2M5V2/2100ND
EAN.:8596099028800
| přepravní rozměr cm | 82.2 cm |
|---|---|
| Transport height | 822 |
| Transport length | 212 |
| Transport width | 187 |
| účinnost svítidla | 65 |
| Manufacturer | LEDVANCE |
| Chromaticity | 2980 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| Luminous flux | 580 lm |
| Cap-base | ostatní |
| IK rating | IK03 |
| Number of lamps | 1 |
| Driver included | 1-10 V |
| Fixture class | I |
| Material housing | Aluminium |
| With motion sensor | ne |
| Height/Depth | 800.00 |
| Packaging | 2.00 ks |
| EAN | 4058075564107 |
| Length | 200 |
| Width | 177.00 |
| Height | 800mm |
| Energy efficiency label | E |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | Consumer/Design fixtures |
| Beam angle | 120 st. |
| CRI | 80-89 |
| Lamp | LED |
| Power | 9.5 W |
| Volatge | 220-240 V |
| IP rating | IP44 |
| EAN | 4058075564114 | box | 11 | pcs |
| EAN | 4058075564107 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | OSIENSBAT9.580 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:MOMEGALW2M5V2/2100ND
KOD VÝR.:MEGALW2M5V2/2100ND
EAN.:8596099028800
KOD KRAT.:MOODM2500S2RC/NDS60U
KOD VÝR.:ODM2500S2RC/NDS60U
EAN.:8596099110390
KOD KRAT.:MOLLL3000RL1KVM4ND90
KOD VÝR.:LLL3000RL1KVM4ND/90
EAN.:8596099115326
KOD KRAT.:MOMEGALW4M5PCOV2/420
KOD VÝR.:MEGALW4M5PCOV2/4200ND
EAN.:8596099028961
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved