MEGAMAN ceiling light LED RENZO 11W 930/1000lm/830/840 IP44 50Y; diameter 280mm
KOD KRAT.:MGFCL71600v0-sc
KOD VÝR.:FCL71600v0-sc+830840
EAN.:4892657102642
| Výrobce: | |
| Product family | CLASSIC |
|---|---|
| Manufacturer | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8718699774233 |
| Weight | .05 kg |
| Dimensions | xxmm |
| Packaging | 12.0 ks |
| Others | |
| Chromaticity | 2200 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| Item category | |
| Item subcategory | LED lamps |
| Luminous flux | 345 lm |
| Power | 3.80 W |
| přepravní rozměr cm | 12.7 cm |
| Type/Shape | PAR16 |
| Beam angle | 36 st. |
| Cap-base | GU10 |
| CRI | 80-89 |
| Dimmable | DMX |
| Equivalent replacement | 50 W |
| Lamp shape | reflektor |
| Lifespan | 14100 hod |
| Reflector | DMX |
| type of glass/cover | čirá |
| Volatge | 220-240 V |
| EAN | 08718699776787 | pck | 4 | pcs |
| EAN | 8718699774233 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | PHLEDGU103.8W/WGDCBL | pcs | 1 | pcs |
| GPC | 929002065750 | pcs | 1 | pcs |
| GPC | 929002065703 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:MGFCL71600v0-sc
KOD VÝR.:FCL71600v0-sc+830840
EAN.:4892657102642
KOD KRAT.:PHLEDFP2/827/E14/BL
KOD VÝR.:8718699777555
EAN.:8718699777555
KOD KRAT.:PHLEDA10/CW/4
KOD VÝR.:871869969496802
EAN.:8718699694968
KOD KRAT.:OSESVALEM11840
KOD VÝR.:4099854042461
EAN.:4099854042461
KOD KRAT.:MGLG2604.9/WW/E27
KOD VÝR.:LG2604.9-E27-2700K
EAN.:4892657063400
KOD KRAT.:PHLEDGU103.5/WWCBL
KOD VÝR.:8718699774158
EAN.:8718699774158
KOD KRAT.:PHLEDGU103.8W/WGDCBL
KOD VÝR.:8718699774233
EAN.:8718699774233
KOD KRAT.:PHLEDGU104.6/CWC/BL
KOD VÝR.:8718699776992
EAN.:8718699776992
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved